- Dirk Carel19 september 2012 om 13:19
Ik ben drie maanden geleden aan mijn schouder geopereerd, stukje van schouderdak gehaald en kalk en een slijmbeurs verwijderd. Na drie weken een verkeerde beweging gemaakt toen ik struikelde en dreigde te vallen. Volgens huisarts was er niets kapot maar nu na drie maanden kan ik mijn arm zijwaards niet hoger dan 90 graden doen, waar dat eerst wel kon, zij het wel met pijn.
Orthopeed wil nu eerst een cortisoneninjectie proberen. Daarin heb ik absoluut geen vertrouwen omdat ik voor de operatie ook al een keer zo’n ijectie heb gehad en die behalve heel veel pijn niets heeft uitgehaald.
Fietsen en autorijden (vooral schakelen) lukt niet. Ik werk nu vanuit huis, maar werkgever wordt nu onderhand wel een beetje ongeduldig.
Wat moet/kan ik nu doe? Ik denk aan een second opinion. Heeft iemand soortgelijke ervaring en/of advies? Alvast bedankt.
Groeten, Dirk Carel



