Zoeken Vraag het forum

Is dit een symptoom van corona?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Corona

    Hallo

     

    Woensdagavond begon ik rond 22u ’s avonds hoofdpijn te krijgen, ik heb toen een paracetemol ingenomen, en gisteren (’s morgens) was mijn hoofdpijn enorm verminder, zo goed als volledig genezen (niet volledig want ik voelde dat het steeds aanwezig was).

    Gisterenavond naar het einde van mijn werkdag toe (14u) begon ik vermoeid te geraken en te zweten, en ook kwam mijn hoofdpijn terug, 17u was ik thuis, een douche genomen en temperatuur gemeten en kwam uit op 37.4 rond 23u heb ik weer mijn temperatuur gemeten en kwam uit op 36.5 (na het innemen van paracetemol)

    Deze morgen was ik ook 36.5 graden. Ik heb nog steeds heel lichtjes hoofdpijn, en zweet een beetje sneller dan normaal. Maar geen koorts, kunnen dit symptomen zijn van corona?

    Ik ga na een uur weer mijn temperatuur meten

    15 reacties
    Reageren
    Corona

    Aangezien ik zondag met de vliegtuig naar Turkije vertrek ben ik bang om me te laten testen. 6 maanden geen corona gehad nu met die 3 weekjes verlof krijg ik corona

    Reageren
    Corona

    zojuist temperatuur gemeten 36.2, blijvende hoofdpijn sinds woensdagavond

    Reageren
    John (moderator)

    Geen koorts in ieder geval. Ga met de klachten naar de huisarts

    Reageren
    John (moderator)

    Je kunt er alleen maar achter komen door je te laten testen

    Reageren
    Corona

    Hoe groot is de kans dat ik besmet ben met Corona in procent

    Reageren
    John (moderator)

    Doe vraag kan ik niet beantwoorden

    Reageren
    Corona

    Hallo

    Een update, hoofdpijn is gedaald maar wel actief sinds woensdagavond, temperatuur zonet gemeten (voor het innemen van paracetamol) 36,2 graden, geen diarree dus de kans dat het Corona is is zeer klein volgens mij maar ik heb nog niet zolang hoofdpijn gehad ik zou ook niet weten aan wat het zou kunnen liggen (geen reden voor stres etc) heb ook geen spierpijn

    Heb vanacht tijdens het slapel wel gezweten mijn bed is vochtig, deken was dun.

    ik vertrek morgen voor een weekje naar Turkije en moet me daarna maandag laten testen en de maandag nadien een tweede test zodat mijn quarantaine in 9 dagen verloopt

    Reageren
    John (moderator)

    Een week naar Turkije om daar dan 9 dagen in quarantaine te gaan en binnen te zitten..
    Je hebt ook geen stress vanwege de vakantie?

    Reageren
    Corona

    Neen in Turkije moet ik niet in quarantaine, aan de luchthaven wordt uw temperatuur gemeten indien oke mag je beschikken

    In Belgie is het zo, ik vertrek morgen en kom volgende week zaterdag terug, nadien laat ik me maandag de 14de testen en tussen uw eerste test en tweede test moeten minimaal 5 dagen tussen zitten met een minimum van 9 dagen na terugkomst uit de rode zone, in dit geval moet mijn tweede test maandag de 21ste september gebeuren en krijg ik mijn resultaten dezelfde dag ’s avonds om 19u binnen, indien negatief mag ik beschikken. Dit is mij door mij huisarts verteld (dit staat ook op de website van de Vlaamse overheid), mijn buren kwamen vorige week zondag terug uit Turkije, zij moesten zich deze week maandag testen en nog eens gisteren (vrijdag) beide resultaten negatief en mochten beschikken (dit werd hun door hun huisarts verteld).

    Hier moeten we een pessenger form invullen en doorsturen naar de overheid, dit wordt zelden gecontroleerd, dit dient vooral voor mensen die positief testen op het coronavirus, zij worden in de gaten gehouden.

    Reageren
    John (moderator)

    aha.
    Je had je beter laten testen voordat je gaat. En nou maar hopen dat je bij aankomst geen verhoging hebt

    Reageren
    Corona

    Wat mij ook stoort is waarom moet ik 9 dagen en de buren 5, vandaar dat ik ook een dag langer wou blijven in Turkije en zondag wou terugkomen. dan wordt mijn tweede test de 8ste dag dat, dat is toch een groot verschil, hun test was 4 dagen tussen en nog niet eens een week na terugkomst.

    Alleen heb ik stress of ik hiervoor beboet kan worden voor die ene dag.

     

    We hebben maar 4 weken verlof per jaar en de helft van ons verlof (zelfs meer dan de helft) moeten we in quarantaine zitten. Duitsland heeft het systeem van: Laat u 48u op voorhand in Turkije testen, indien negatief mag je het vliegtuig instappen en naar Duitsland komen (zonder test mag je niet in het vliegtuig vanuit Turkije naar Duitsland) en moet je niet in quarantaine.

    Belgie en Nederland eisen wel quarantaine. Dit jaar oke maar volgend jaar kan dit toch niet meer toegepast worden? Turkije is meer dan vakantie voor ons, vooral voor mij waar mijn volledige familie leeft.

    Reageren
    John (moderator)

    Het zijn allemaal vervelende regels met overal best nogal wat verschillen. Ik vrees alleen dat we er nog heel lang mee te maken zullen hebben

    Reageren
    Corona

    Momenteel in Turkije geen klachten

    Reageren
    John (moderator)
Reageer op: Is dit een symptoom van corona?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.