- Mike (man, 21)5 oktober 2019 om 13:24
Goedemiddag allemaal,
Ongeveer een jaar geleden kwam ik er achter dat er een bult achterin mijn keel zat. Ik dacht toen zelf al aan een vergrote lymfeknoop, en dacht dat het wel vanzelf weg zou gaan. Ik heb in het verleden ook vergrote lymfeknopen gehad op andere plekken, en die zijn nu ook verdwenen.
Ongeveer twee weken geleden heb ik een kriebelhoest gekregen, die op dit moment niet weg is. Toen ik gisteren (voor de zekerheid) naar de bult ging kijken, bleek dat hij naar mijn gevoel groter is geworden. Gisterochtend ben ik naar de huisarts geweest, waar mijn ontstekingswaarde is gemeten. Deze bleek onder de 5 te zijn, wat gelukkig duidde op geen ontsteking. Volgens mijn huisarts klopte mijn verwachting van een opgezette lymfeknoop ook.
Toch vind ik het er maar eng uitzien, vroeg ik mij af of het niet wat ergers kan zijn, en ik misschien beter een tweede huisartsenbezoek (bij een andere huisarts) zou kunnen maken. Zie foto onderaan.
1 reactieReagerenJohn (moderator)
5 oktober 2019 om 16:16Als er iets anders aan de hand zou zijn geweest dan had de huisarts dat beslist wel gezien.
Reageren



