- Anoniem31 maart 2017 om 14:54
Ik heb sinds vandaag een pijnlijke slaap aan de rechterkant. Ik ben ook erg moe. Heb wel een bijholteontsteking gehad, mijn neus is echter nog wel steeds vol en heb ook nog wel wat last van mijn holtes, kaken en kaakkopjes en de spier/klier achter mijn oren (rechts het meest).
Nu hoop ik alleen niet dat ik een ontsteking van de slagader bij mijn slaap heb.. Aangezien daar ook vermoeidheid bij hoort..
Verder is mijn nek gespannen, hier heb ik dus ook pijn. Ik zit wel vaak verkrampt te werken. Moet ik mij zorgen maken?
3 reactiesReagerenJohn (moderator)
31 maart 2017 om 17:08Ik denk dat toch een gevolg is van de bijholteontsteking en de nekklachten. Als de klachten aanhouden, ga dan wel even naar de huisarts.
ReagerenAnoniem1 juli 2024 om 21:21Hallo, ik heb opeens een pijnlijke slaap als ik mijn slaap aanraak. Ik kwam hier net achter tijdens het douchen (haren wassen). Ik ben wel grieperig (denk corona) en erg verkouden. Kan dat hierdoor komen?
ReagerenSuus1 juli 2024 om 21:41Zoals in het bericht boven dat van jou al is geantwoord, ja dat kan.
Reageren


