Zoeken Vraag het forum

HELP wat heeft mijn moeder, vage neurologische klachten

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anja

    Hallo allemaal
    Ik ben nieuw hier. Mijn naam is Anja en ik schrijf op dit forum namens mijn moeder.

    Ze is al vanaf juni 2007 ziek. Destijds drie weken in het ziekenhuis gelegen met ernstige trillingen door haar hele lichaam. Na drie weken ontslagen met mom van u bent kerngezond, maar lopen of iets doen kon ze niet.

    De symptomen van mijn moeder even in het kort:
    duizeligheid
    moeheid
    soms raar taalgebruik en dingen herhalen of vergeten
    zeer weinig gevoel in haar rechterbeen, met als gevolg dat ze loopt met eem rollator en zelf de trap niet meer op kan komen
    constante trillingen in haar rechterarm (soort ziekte van parkinsonachtig)
    Ze word alleen maar dikker, heeft ook traag werkende schildklier.
    Als ze 5 minuten loopt is ze bekaf
    In huis loopt ze nu zonder rollator, maar zoekt overal steun aan, is bang om te vallen

    Ze heeft al zeer veel onderzoeken gehad, waaronder:
    MRI
    ECG
    Bloed testen op oa ziekte van Lyme en B 12 zonder resultaat en andere afwijkingen
    Maandan bij fysio gelopen zonder enig resultaat.

    Het enige dat gevonden is is een traag werkende schildklier, hier heeft ze nu medicijnen voor. En ze hebben een cyste op haar pijnappelklier gevonden. Volgens de neuroloog kan dit haar klachten niet veroorzaken en heeft ze dat waarschijnlijk al vanaf haar geboorte.

    Inmiddels bij twee verschillende ziekenhuizen het hele traject doorlopen, diverse gesprekken met psycholoog gehad, maar alles zonder resultaat.

    Mijn moeder is inmiddels ziekenhuis moe, maar nog geen steek verder.

    Ik word er moe en troosteloos van :'(

    Wie heeft er enig idee wat we verder nog kunnen doen of wat dit is????

    Elke tip of reactie is welkom. Mijn moeder is 51 en heeft nog een heel leven voor zich, maar op deze manier is dat niet te doen. We zijn ten einde raad.

    Help

    1 reactie
    Reageren
    Anoniem

    ataxie na een virus of val? Dan zet je lichaam je kleine hersensn op slot, ter beschermjng tegen het virus, maar hierdoor kun je flink wat maanden last hebben
    Van het gevoel dat die benen er niet onder hangen.

    ? Ataxie van friedriech of walsech?

    Reageren
Reageer op: HELP wat heeft mijn moeder, vage neurologische klachten
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.