Zoeken Vraag het forum

Knap in hoofd bij te snel omdraaien

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Als ik mijn hoofd te snel omdraai, voel ik een soort knap in mijn hoofd. En dan lijkt het alsof er bloed door mijn hoofd stroomt. Ook mijn tong raakt deels verlamd. Dit gebeurt niet vaak maar als het gebeurt maak ik me er wel zorgen om. Hoe komt dit?

    6 reacties
    Reageren
    kim82

    Ik heb wel een knap in mijn hoofd, als ik mijn hoofd omdraai, heel irritant! sinds 1 jaar ofzo
    Ik heb geen klachten van mijn tong eigenlijk, wel tinnitus.
    Ik ben bij div specialisten geweest, niemand weet wat het is.. die knak in mn hoofd, t zit naar mijn idee echt van binnen…

    Reageren
    John (moderator)

    Dat wordt door een nekspier veroorzaakt

    Reageren
    Anneleen

    Zoals u het omschrijft, zo ervaar ik net hetzelfde. Gaat ook naar mijn tong. Ontstaat plots binnenin mijn hoofd. Soms links, soms rechts. Is bij een beweging van mijn hoofd, dan lijkt het of er bloed stroomt binnenin het hoofd en dan voelt het dat er heel hard in de tong geknepen wordt/verdoofd gevoel tong. Heb het al sinds mijn kindertijd. Ben nu 35. Neuroloog kon er niet op antwoorden.
    Zie dat mijn antwoord 4 jaar later volgt. Al ontdekt wat het is?

    Reageren
    Annemiek

    Ik ervaar ook hetzelfde bij mij is dit ook al jaren aan de gang ben nu 32 kan niet exact zeggen sinds wanneer het is ontstaan.

    Bij mij is het altijd aan de linker kant van mijn nek/hoofd/tong
    Bij het draaien van mijn hoofd een soort knak in hoofd/achter het oor /nek met pijnlijke uitstraling naar mijn tong alsof deze verdraaid en vervolgens doof voelt.

    Destijds ook wel een keer bij een neuroloog geweest maar hij zei dat het om een nekzenuw ging die dan even bekneld is en vervolgens weer losspringt.
    Het is geen fijn gevoel maar denk dat er ook niet veel aan gedaan kan worden

    Reageren
    Suus

    @Annemiek
    Ben je er mee bij een fysiotherapeut geweest?

    Reageren
    Annemiek

    @suus
    Nee hier niet geweest,
    Maar mee leren leven dat het zo nu en dan eens gebeurd.

    Mijn vader is sport masseur hij kneed de nek zo nu en dan wel eens.

    Reageren
Reageer op: Knap in hoofd bij te snel omdraaien
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

3 min leestijd

Anticonceptie en hormonen: welke past bij jou?

4 min leestijd

Hoe groot is de kans op een zwangerschap?

4 min leestijd

Seks tijdens de zwangerschap: wat verandert er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.