Zoeken Vraag het forum

Constant duizelig

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Een bezorgd iemand :(

    Hallo

    Ik heb sinds een maand of 2 last van oogmigraine. Sinds 3 weken nu ben ik bijna constant duizelig, licht in het hoofd, misselijk, zwarte vlekjes zien, het gevoel dat ik ga flauwvallen. Ik ben daar echt depressief van omdat mijn sociaal leven daaronder lijdt. Ik ben al bij de huisarts geweest en ik ben doorverwezen naar de neuroloog, maar heb pas een afspraak in januari. Ondertussen word ik zot en gaat het maar niet over. Ik ben erg bang dat het iets ernstig is. Is er toevallig iemand met dezelfde symptomen?

    4 reacties
    Reageren
    Catootje

    Bij veel klachten kunnen factoren spelen als voeding en voedingstekorten. Veel mensen eten teveel snelle suikers en brood, wat kan zorgen voor schommelingen in je bloedsuikerspiegel, wat ontregelingen kan geven in je hormonen en neurotransmitters. Bij migraine kan ook stoffen als histamine en tyramine spelen. daarnaast kan je tekorten hebben aan diverse vitaminen, mineralen, vetzuren en aminozuren. Onder andere magnesium en vitamine B en D.

    Reageren
    Een bezorgd iemand :(

    bedankt voor je reactie, maar hoe kan je die tekorten dan opsporen? Want volgens mijn bloedtesten is alles in orde…

    Reageren
    Catootje

    Bloedonderzoek zegt niet zo heel veel. Zo is een magnesiumtekort niet aan te tonen op bloedniveau. Heb zelf laten uittesten bij een alternatief therapeut wat mijn lichaam  nodig heeft en hij heeft me ook op weg geholpen met mijn voeding.

    Weet niet of je man of vrouw bent. Bij migraine kan ook oestrogeendominantie een rol spelen; iets dat met de juiste voeding en natuurlijke middelen ook bij te sturen is.

    Reageren
    anoniem

    Kijk voor de zekerheid of je deze klachten herkent. Wellicht is de oorzaak eenvoudiger dan je denkt. https://www.stichtingehs.nl/gezondheidsklachten-straling/altijd-moe

     

    Sterkte

    Reageren
Reageer op: Constant duizelig
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

3 min leestijd

Anticonceptie en hormonen: welke past bij jou?

4 min leestijd

Hoe groot is de kans op een zwangerschap?

4 min leestijd

Seks tijdens de zwangerschap: wat verandert er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.