- Henk0828 februari 2013 om 13:19
In 2009 is mijn hartklep vervangen door een bioklepje. Zo’n klepje slijt en moet t.z.t. vervangen worden. Ieder jaar krijg ik ter controle een echoscan om te kijken of de situatie stabiel is. Tot nu toe OK.
Wat me wel verbaast is dat er, sinds de operatie zelf, altijd sprake geweest is van een geringe lekkage, iets van 0.2 of zo. Volgens mijn cardioloog komt dat vaker voor en geeft een lekkage in zo’n geringe mate geen problemen. Ik ondervind er tot nu toe ook geen last van.
Ik vraag me alleen af of hier mensen zijn met soortgelijke ervaringen. Klopt het dat er na zo’n hartoperatie vaak, meestal of altijd een geringe lekkage achterblijft of is het ook mogelijk dat er helemaal géén lekkage meer is?
1 reactieReagerenAnoniem5 maart 2013 om 13:01Lees meer vragen en antwoorden over een hartklep:
Reageren
http://www.dokter.nl/search_gcse/?q=FORID%3A11&cx=partner-pub-8575168267605921%3Aeak94u-kmbq&ie=UTF-8&q=Hartklep&sa=zoeken


