man 36jaar last van borst

  • #1

    Ik heb continue zon raar gevoel in linkerborst en heel heel soms rechterborst. voelt net alsof iemand in mijn linkerborst in draait of prikt. ik dacht eerst dat ik hartaanval had. maar denk niet. dan had ik wel heftige pijn gevoelt. maar toch denk ik miss is er iets met de hart. maar het is al een maand zo.

    maar het is wel ongemakkelijk en soms onplezierig en vooral als ik aan het lopen ben of niet gegeten heb is het erg.

    iemand ervaring hiermee

    Reply
    #2

    Zou het dan niet verstandiger zijn om met de klachten naar de huisarts te gaan?

    Reply
    #3

    Ik heb die klachten 3x benoemd en 3x heeft hij mij genegeerd of zag niet ernst in. miss is er geen ernst maar wil weten waarom

    Reply
    #4

    Dat s dan een vraag die je aan de huisarts moet stellen en je niet laten afschepen

    Reply
    #5

    een vraagje maar moeten we bij doktors zovaak trekken en aandringen om dingen gedaan te hebben? hebben ze geen eer voor hun code als doktors/genezers? of is hun echt zo hypocrietisch.

    Reply
    #6

    Ook dat is iets wat je dus eens aan die dokter moet vragen.
    Het is niet bij alle dokters zo

    Reply
Reageer op: man 36jaar last van borst


<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 1 MB



Voeg nog een bestand toe

Blijf op de hoogte met onze wekelijkse nieuwsbrief