Zoeken Vraag het forum

Hoge hartslag

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Avocado

    Ik heb en sportwatch kado gekregen die een hartslagmeter heeft. Ik ben daardoor achter gekomen dat mijn hartslag in rust ergens tussen 90 en 110 is.  Bij geringste bewegingen zoals voorover buigen om iets van de tafel te pakken kan het richting 120 gaan.

     

    Bij mijn broertje is zijn hartslag 60 in rust en verandert nauwelijks.

     

    Is dit iets om mee naar de huisarts te gaan als er geen andere symptomen zijn?

     

    Ik heb wel regelmatig hoofdpijn maar denk dat het niets met mijn hartslag te maken.

    2 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Misschien toch goed om bij de huisarts langs te gaan

    Reageren
    Catootje

    Bij hoofdpijnklachten zou ik toch denken aan factoren als voeding en tekorten aan bepaalde stofjes. Een teveel aan snelle suikers zorgt voor schommelingen in je bloedsuikerspiegel, wat ontregelingen kan geven in je hormonen en neurotransmitters kan geven. Kan ook tot hoofdpijnklachten leiden. Ook stoffen als histamine en tyramine in je voeding kan klachten uitlokken. Verder allerlei vitaminen, mineralen, vetzuren en aminozuren die ondersteunend kunnen werken, zoals magnesium. Een hoge hartslag kan ook met dit soort ontregelingen te maken hebben. Natuurlijk heeft stress er ook invloed op.

    Reageren
Reageer op: Hoge hartslag
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.