Zoeken Vraag het forum

ingegroeide teennagel wat moet ik verder doen

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hoi allemaal,
    ik heb sinds ongeveer een week geleden last van een ingegroeide teennagel, ik ben naar de dokter geweest en die heeft mij een zalfje dat affusine heet meegegeven en nu was t de bedoeling dat ik dat 2 keer per dag op smeer. nu naar een paar dagen is de pijn echt een stuk minder geworden en zit er een korstje op de ontstoken wond, dus ik neem aan dat het al aan het genezen is. Maar nu was mijn vraag dus, wat moet ik verder doen? mijn huisarts heeft voor de rest niks gezegt wat ik moet doen en het lijkt me niet dat die ingegroeide nagel opeens eruit valt door dat ontsmettings zalfje… ik wist van te voren niet eens wat een ingegroeide nagel inhield en heb ook echt geen idee hoe het nu verder loopt, heeft iemand toevallig ervaring met het zalfje die mij advies kan geven?

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Het zalfje is alleen maar tegen de ontsteking die was ontstaan.
    De ingegroeide nagel is daarmee nog niet opgelost. nog een paar dagen smeren en dan even terug naar de huisarts voor de ingegroeide nagel

    Reageren
Reageer op: ingegroeide teennagel wat moet ik verder doen
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.