- Anoniem12 juni 2014 om 20:40
Vandaag om 10 uur ’s ochtends had ik mijn telefoonbotje heel hard tegen de stoel gestoten. Iemand tikte mij in mij zij terwijl ik geconcentreerd aan het leren was, hierdoor schrok ik en stootte ik heel hard mijn elleboog tegen de rand van de stoel. Het eerste wat ik voelde was een hevige pijn soort elektrische schok door mijn arm en handen. Ik had zo veel pijn dat ik er niet tegen kon. Mijn handen begonnen te trillen en ik voelde mij hand amper. Ik kon niks optillen en telkens als ik mijn arm beweeg dan doet het vreselijk pijn bij mij elleboog. Nu een aantal uren later, ( 12 uur) heb ik was minder pijn bij mij elleboog maar ik voel nog steeds tintelingen in mijn hand waardoor het voelt alsof mijn hand doof is. Ik maak me hier grote zorgen over want een keertje had ik ook mijn telefoonbotje gestoten maar dat ging in 1 uur weer over. Ik heb de hele dag al zo een naar gevoel en aangezien ik heb gelezen op internet dat mensen een operatie moesten ondergaan ben ik nogal geschrokken. Wat moet ik nu doen ?
PS: ik ga nu slapen misschien is het morgen ochtend wel over , zo niet help!
14 reactiesReagerenJohn (moderator)
12 juni 2014 om 21:58Met een paar dagen zal het waarschijnlijk weg zijn .Mocht dat niet zo zijn ga dan even naar je huisarts.
ReagerenAnoniem13 juni 2014 om 16:34UPDATE: pijn in me elleboog is al een beetje weg alleen ik heb nog wel een titneled gevoel in mijn hand en het voelt doof..
ReagerenDokter15 september 2017 om 12:55Heeft u nog steeds last?
Reageren15 jaar15 september 2017 om 15:15Ik zat net rustig filmpje te kijken opde bank en ik stootte mijn stroombotje tegen het verlengsnoer, het voelde behoorlijk naar maar ik heb het wel eens vaker dus maakte me geen zorgen. Nu een uur later sta ik op en als ik mijn arm buig lijkt het alsof mijn stroombotje helemaal strak staat en het doet pijn. Dit heb ik nog nooit gehad. HELP
ReagerenJohn (moderator)
15 september 2017 om 17:52Je kunt je elleboog koelen.. Â Het kan best wel even duren voordat het weg is
ReagerenLena9 november 2017 om 23:034 maanden geleden heb ik mijn telefoonbotje heel hard gestoten, ging echt bijna mijn graat van de pijn…. nu nog steeds pijn als ik het aanraakt… wie weet wat te doen?
ReagerenJohn (moderator)
9 november 2017 om 23:05Ga eens naar de huisarts en laat ernaar kijken
ReagerenRomy de jong18 juni 2021 om 13:26Ik ben romy en wetk bij een manege en ik heb vandaag heel hard mijn telefoontje bij of in mijn elleboog hard gestoten perongeluk ik heb redelijk veel pijn is dat gekneusd ? En wat moet of kan ik er mee doen het doet behoorlijk flink zeer graag wil ik weten wat ik het beste kan doen
ReagerenSuzan18 juni 2021 om 14:14@Romy Als je de vragen en reacties boven die van jou even leest, is het antwoord al meerdere keren geven:
Je kunt je elleboog koelen en als het na een paar dagen niet over is, is het raadzaam even een afspraak bij de huisarts te maken.
ReagerenDie ene jongen van 1514 juli 2021 om 17:36Help o help wat een pijn. Ik verga!!! telefoon botjes zouden ze moeten boycotten. Ik heb auw.
Reagerenalias8 augustus 2021 om 17:38hallo mijn dochter is hard op haar elleboog gevallen en heeft nu hoofdpijn en is misselijk is dat normaal?
ReagerenSuzan8 augustus 2021 om 17:46Hoi,
Ik zou even de huisartsenpost bellen. Die kunnen beoordelen of het nodig is dat ze er mee langs komt.
Dat werkt sneller dan hier wachten op antwoord en dan alsnog geadviseerd worden naar de huisarts te gaan.Groetjes Suzan
ReagerenTim10 november 2021 om 01:52Ik heb het zelfde alleen bij mij als ik mijn hand beweeg, dan hoor je het verschuiven is dit een groot probleem of niet?
ReagerenSuzan10 november 2021 om 08:44Dat kan je huisarts het beste beoordelen
Reageren



