Zoeken Vraag het forum

rode bult onderkant van de pols

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • DV50

    Hallo mensen,

    Ik heb sinds een paar dagen een rare, opvallende, rode bult op mijn pols, aan de onderkant om wel te verstaan, aangezien ik een ziektefobie heb denk ik dat het iets ernstigs is :S
    Ik vind het geen fijn bult, het ziet er agressief uit en is gevoelloos, het lijkt wel een opzwelling van iets.

    Help mij 🙁

    7 reacties
    Reageren
    Mica

    Kun je een foto plaatsen? Ben je al bij de huisarts geweest?

    Reageren
    DV50

    Ik ga binnenkort naar de huisarts!

    Hier zijn wat foto’s:

    http://i55.tinypic.com/21aemuq.jpg

    http://i51.tinypic.com/2uqha92.jpg

    Reageren
    Annelies

    Ik vind het eerlijk gezegd wel meevallen. Doet het ook pijn? Heb je je misschien gestoten of ben je op jouw hand gevallen? Misschien is het een beetje ontstoken? Misschien is het wel een muggenbult? Ik denk niet dat het ernstig is, en als ik het zelf zou hebben zou ik het even een paar dagen aanzien of het niet vanzelf wel weer zou verdwijnen. Volgens mij hoef je niet bang te zijn hoor.

    Reageren
    DV50

    Het doet geen pijn nee, en tot zover ik me kan herinneren ben ik niet gevallen of iets dergelijks!

    Reageren
    Meike

    Bij mij is dit plekje net zo rood, en ik heb helemaal niets. Ik zie ook niets opvallends op de foto’s.

    Meike.

    Reageren
    Emily

    Ik heb het aan beide handen en er zit ook een beetje eelt op. Al zolang als ik me kan herinneren. Heel normaal dus.

    Reageren
Reageer op: rode bult onderkant van de pols
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.