Zoeken Vraag het forum

Rare plekjes op voeten, wat zijn het?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • martino641

    Hallo iedereen, ik heb hier 2 video’s van mijn voeten. Er zitten twee rare plekjes aan de buitenkant van mijn dikke teen. Weet iemand misschien wat het is? zijn het wratten of toch likdoorns? En wat kan ik daaraan doen? Of moet ik naar de dokter gaan. Ik ben al eerder naar de dokter gegaan, maar daar heb ik niet zo’n leuke ervaringen mee. Ik was toen 10 en kreeg een vreselijke pijnlijke verdovingsspuit in mijn voet. om een likdoorn te verwijderen. Ik ben nu 15.
    Mvg, Martijn
    De 2 video’s:
    http://tinypic.com/player.php?v=2uo0ysm&s=3
    http://tinypic.com/player.php?v=2lpcb8&s=3

    2 reacties
    Reageren
    Sanne

    Dit lijker eerder wratten en als ze teruggekomen zijn na een behandeling van de dokter, dan is de kans ook groter dat het wratten zijn. Wratten zitten ook vaker vij elkaar in een groepje. Ik denk dus wratten, want likdoorns zitten vaak op zogenaamde drukplekken, bijvoorbeeld in je schoen waar de huid steeds in de knel komt.

    De huisarts kan deze plekjes met stikstof aanstippen of je kunt zelf wat wrattenspul kopen en de komende tijd dagelijks erop smeren.
    Je kunt ook een stiftje zilvernitraat kopen en daarmee op de plekjes wrijven.

    Heb je iets aan deze informatie?

    Reageren
    martino641

    Ja ik heb wel wat aan deze info, alleen was het plekje dat ik daarvoor had, geen wrat. dat was duidelijk een likdoorn.
    Hoe kan ik dubbel checken dat het wratten zijn?

    Reageren
Reageer op: Rare plekjes op voeten, wat zijn het?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.