Zoeken Vraag het forum

Gebroken 3e middenvoetsbeentje

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Nien

    Mijn 3e middenvoetsbeentje is dinsdag gebroken. Nu heb ik tape gekregen en mag ik er van de spoed arts op lopen, maar dit is te pijnlijk en nog steeds erg dik. Klopt het dat ik de voet mag belasten en dat tape om 2 tenen genoeg is om de breuk te laten herstellen?

    3 reacties
    Reageren
    Suus

    Zou de spoedarts het niet beter weten dan mensen op een forum?
    Je mag er op lopen, dat hoeft dus niet.
    Er zal waarschijnlijk gezegd zijn dat je op geleide van de pijn mag belasten.
    Is belasten te pijnlijk, doe je dat dus niet want dan forceer je het.
    Zwelling kan nog wel weken aanhouden, dat is niet na 3 dagen verdwenen.
    En als je twijfelt of de behandeling van de spoedarts wel goed is, vraag je huisarts je dan terug te sturen naar het ziekenhuis voor een consult bij een orthopeed.

    Reageren
    Nien

    Dat weet ik niet, want is ook maar 1 persoon. Ik wil graag iets meer duidelijkheid of deze behandel methode hierbij vaker wordt gebruikt, of juist niet.

    Reageren
    Suus

    Hoe een breuk behandeld wordt of moet worden, hangt af van de plek en ernst van de breuk.
    Er zijn ook breukjes waarbij helemaal niks wordt gedaan en alleen het advies een stevige schoen te dragen en te belasten op geleide van de pijn wordt gegeven.
    Als jij twijfelt of je goed behandeld bent, kun je beter je huisarts bellen, uitleggen dat je twijfels hebt en vragen of je naar een orthopeed verwezen kunt worden op korte termijn.
    Zonder dossier kennis kun je niet goed zeggen of een andere behandelmethode beter zou zijn en dan nog kan de toegepaste methode per arts verschillen.

    Reageren
Reageer op: Gebroken 3e middenvoetsbeentje
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.