- Rens1 september 2023 om 18:09
Hallo allemaal,
Ik ben Rens, 22 jaar oud en heb sinds een flinke stress periode last van vage klachten.
De klachten zijn:
– veel stress
– zie met beiden ogen goed, alleen mijn rechter oog is af en toe wat gevoelig met draaien
– tintelingen in mijn benen en voeten
– rugpijn onderin die komt en gaat.
– slaap vaak slecht
– heel onrustig heel de dag
– vaak pijn in de zij (flankpijn)
– weinig eetlust
– opeens weinig tot geen libido
– met slapen elektrische schokjeswat heb ik niet?
– geen uitvalsverschijnselen
– niet overdreven moeIn de tussentijd, heb ik meerdere bloedonderzoeken gehad (alles viel binnen de normen alleen was b12 wat verlaagd), MRI scan van hals en hoofd (was keurig in orde).
Ook ben ik bij de neuroloog geweest heeft mijn verhaal aangehoord, mri bekeken, testjes gedaan en die waren ook goed. Hij wist zeker dat ik geen ms heb.
Ik ben ten einde raad! Ik heb rare vage klachten en ben bang dat het ms is maar iedereen om me heen zegt van niet.
Kan iemand me helpen? Krijg er erg veel stress van.
Met vriendelijke groet,
Rens4 reactiesReagerenSuus1 september 2023 om 18:29De klachten die je beschrijft, zouden heel goed bij chronische hyperventilatie kunnen passen.
Reageren
Wat dan weer goed in het plaatje van angst voor een ernstige ziekte past.John (moderator)
1 september 2023 om 20:18Het zijn toch klachten die bij angst/stress en hyperventileren passen. Misschien goed om eens met een psycholoog te gaan praten
ReagerenRens1 september 2023 om 20:43Vind alleen dat oog zo raar, heb ik ook gezegd tegen de dokter. Als je het opzoekt dan heb je meteen iets ernstigs.
ReagerenJohn (moderator)
1 september 2023 om 21:20Het hoort er toch allemaal bij
Reageren



