Zoeken Vraag het forum

knobbel

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • triesje

    hai

    ik kom hier voor het eerst en wil even mijn verhaal kwijt mischien heeft iemand van jullie wel hetzelfde meegemaakt
    in december voelde ik plots een knobbeltje in mijn borst halverwege mijn cyclus wel werd ik 6 dagen eerder ongesteld als normaal de knobbel bleef zitten de ene dag duidelijk de andere dag minder na mijn ongesteldheid dacht ik dat hij weg was en hebn er verder niet meer opgelet tot verleden week woensdag ik ineens onder de douche voelde dat hij er weer was donderdag ben ik bij de arts geweest en nu mag ik morgen een mammografie gaan maken op het moment voel ik de knobbel niet maar door al het voelen is het wel knap beurs waarschijnelijk ligt het aan de hormonen verleden week vrijdag dacht ik dat ik ongesteld ging worden ik kreeg buikpijn en wat bruin slijmverlies maar toch niet (verwacht het pas over een week bruine slijm was vast oud bloed)mijn hormoon huishouding is dus knap in de war waarschijnlijk door de spanning
    wie herkent dit en wie had er ook wel eens een knobbeltje die je soms niet voelt

    groetjes triesje

    1 reactie
    Reageren
    Anoniem

    ja dat gebeurd onder invloed van hormonen. Soms heb je ze in 2 borsten en is het erg pijnlijk , dan heet het Mastophatie.
    Succes met de mammo, ik hoop dat het meevalt! Brenda

    Reageren
Reageer op: knobbel
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.