- Anoniem7 juni 2015 om 17:32
Hallo, een beetje gênant maar tijdens de seks heeft mijn vriend zo hard in mijn tepel gebeten dat het ging bloeden en ik kan precies zien waar het wondje zit. Moet ik hier nu mee naar de dokter? Het blijft wel een mensenbeet natuurlijk.
5 reactiesReagerenJohn (moderator)
7 juni 2015 om 18:25Je moet er even op letten dat het niet gaat ontsteken. Anders moet je even naar de dokter.
En wat je vriendje betreft: even terug bijten op een gevoelige plek…dan was het gelijk de laatste keer dat hij te hard bijt.
ReagerenAnoniem7 juni 2015 om 18:51Oh gelukkig ik zal het even in de gaten houden. Het doet wel zeer pff.
Haha bedankt voor de tip zal ik zeker doen
ReagerenJohn (moderator)
7 juni 2015 om 19:04Ja dat doet zeker zeer. Het is ook een gevoelige plek.
Reageren
Houdt het even in de gaten…..Lisanne28 maart 2025 om 21:40Hallo,
Mijn vriend wil heel graag anale sex. Ik wil dit niet, ik vind het niet fris en voel mij er ongemakkelijk bij. Maar hij blijft er maar over doorgaan. Wat moet ik nu?
ReagerenJohn (moderator)
28 maart 2025 om 21:47Je moet vooral geen dingen doen die je niet wil. En je vriend moet daar dan begrip voor hebben. Zo hoort dat althans in een relatie
Reageren



