Zoeken Vraag het forum

Knobbel borst

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Tamara

    Hallo,

    Ik ben een vrouw van 25 jaar en heb al maanden een knobbeltje in men linkerborst, die heel hard aanvoelt maar het doet geen pijn.. is denkik 2cm,voelt net als een knikker,ik heb zelf heel kleine borsten , A cup & heb vaak pijn in men oksel. Ik was het eigenlijk helemaal vergeten maar onlangs had ik weer gecontroleerd en voelde dat het er nog steeds is. Durf er ook niet mee naar de dokter want kan waarschijnlijk ook niets zijn..

    2 reacties
    Reageren
    Suzan

    De enige manier om er achter te komen wat het is, is toch echt naar de dokter gaan.
    Via een forum kan niemand je dat vertellen.

    Reageren
    John (moderator)

    Met niet naar de dokter durven kom je natuurlijk nergens… Niemand kan je daar zo namelijk antwoord op geven

    Reageren
Reageer op: Knobbel borst
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.