- Harm5 mei 2025 om 12:48
Ik heb onbeschermde seks gehad met een meisje en ik ben in haar klaargekomen is er nu een kans dat zij zwanger kan worden en dat zijn op deze dag vruchtbaar is.
15 reactiesReagerenHarm5 mei 2025 om 12:51Het is gebeurd op 28 april
ReagerenJohn (moderator)
5 mei 2025 om 12:56Daar kan ik je zo geen antwoord op geven want ik weet niet hoe de menstruatiecyclus van dat meisje is. Maar in principe zou ze zwanger kunnen raken. Niet zo handig dus om dat zo te doen.
ReagerenHarm5 mei 2025 om 13:18Maar het zal wel heel toevallig zijn denk ik dan toch
ReagerenHarm5 mei 2025 om 13:19Maar als ik reken met een ovulatie calculator en ik reken alles bij langs tussen dag 21 en 35 kom ik nooit op 28 april als vruchtbare dag
ReagerenSuus5 mei 2025 om 13:35Een ovulatiekalender loopt niet gelijk met de gewone kalender…….
Reageren
Bij de ene vrouw kan 28 april de eerste dag van haar cyclus zijn, bij een ander de 13e, 20e, 18e of laatste en ga zo maar door.
Jij gaat er nu van uit dat de gehele vrouwelijke wereldbevolking een gelijke cyclus heeft, die ook nog eens gelijk loopt met de jaarkalender.
Dat is dus iets te simplistisch gedachtHarm5 mei 2025 om 14:20Dat begrijp ik dit was een kalender waar je cyclus mee aan kunt geven het gaat mij erom hoe groot de kans is om zwanger te worden na een keer onbeschermde seks
ReagerenSuus5 mei 2025 om 16:03Dat hangt dus af van de cyclus van jou vriendin.
ReagerenHarm5 mei 2025 om 17:51Het was een one night stand
Reageren
Maar even cycles is toch altijd tussen de 24ste en 35ste dagJohn (moderator)
5 mei 2025 om 17:59Ik weet niet waar je dit nou vandaan haalt.
Reageren
De mensytruatiecylus zijn de dagen tussen de eerste dag van de menstruatie tot aan de eerste dag van de volgende menstruatie. En dat is niet bij iedereen hetzelfde. Want niet alle vrouwen worden op dezelfde dag ongwesteld. De vruchtbare periode is bij een cyclus van 28 dagen tussen de 11de en de 16de dag van de cyclus. Maar hier heb je dus allemaal helemaal niks aan als je niet weet wanneer de eerste dag van de laatste ,menstruatie was en hoelang de cyclus duurt. En ook de duur van de cyclus kan bij iedere vroiuw anders zijn. Gemiddeld is een duur van 28 dagen. En dat heeft met kalendermaanden helemaal niks te makenHarm5 mei 2025 om 18:11Maar is een vrouw dan ongesteld tussen de 21ste en 24ste wordt dat er mee bedoeld
ReagerenSuus5 mei 2025 om 18:17Nee dat wordt er niet mee bedoeld.
Reageren
Je rekent een cyclus wel in dagen, maar die dagen vallen niet op de bijpassende kalenderdagen.
Maar dat schreef ik eerder ook al.Harm5 mei 2025 om 19:03Maar is een vrouw dan ongesteld tussen de 21ste en 35ste wordt dat er mee bedoeld
ReagerenSuus5 mei 2025 om 19:14Ik zou het niet weten.
Reageren
Zoals @John als schreef, de vruchtbare periode is tussen de 11e en de 16e dag bij van een cyclus van 28 dagen.
Als jij niet de cyclus van de dame in kwestie weet, kun je ook onmogelijk uitrekenen wanneer haar vruchtbare periode is.John (moderator)
5 mei 2025 om 19:19Ik weet niet waar het vandaan komt…Maar je hebt er helemaal niks aan als je niet weet wanneer de eerste dag van de laatste menstruatie was en hoelang de cyclius duurt. Zonder die informatie valt er gerwooon niets te berekenen
Reageren



