Zoeken Vraag het forum

14 weken zwanger en bloedverlies

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Mell

    haii ,

    Ik ben 14 weken zwanger en heb bloedverlies en het is vies oud bloed met slijm. Ik ben zwanger van m’n 8ste kind. Had afgelopen dinsdag afspraak met de  gynaecoloog , tijdens de echo was baby heel gezond groeide ook goed hij dronk zelfs van me vruchtwater dat was vlgns de gynecolo ook goed. Heb  naar de ziekenhuis s  gebeld de vrouw aan de lijn zei ga rusten het is waarschijnlijk een miskraam. Had morgen sowieso een afspraak bij de gynaecoloog dus moet tot mrg wachten. Ben heel benieuwd of mensen dit overkomen is??  Had gister avond ook heel veel last van me rug het leek soort van weeën.

    Ben heel erg verdrietig en geschrokken

     

    Gr mell

    3 reacties
    Reageren
    Anne

    Jeetje wat spannend… hoe is het afgelopen?? Ik heb zelf met 6 weken bloedverlies gehad, kon toen ook de volgende dag komen voor een echo. Maar had verder geen pijn. Bleek gewoon een bloedvaatje gesprongen te zijn.

    Reageren
    Mell

    Haii anne

    1. Het is gelukkig dezelfde dag gestopt de bloedingen. Vandaag was er urine en bloed afgenomen. Ik heb diabetes mij suikerwaarde was veelste laag. Heb nu van de zkhuis apparaat waarmee ik me suikerspiegel inde gaten moet gouden. Er word overlegd met de gynaecoloog en maandag word ik gebeld of ik insuline moet bij spuiten of pillen moet nemen. Het gaat nu goed met de baby gelukkog maar ben opgelucht. Maar moet op mijn voedingen  letten  en geen zoetigheid meer eten anders komt de baby veelste snel aan en is er ook kans dat hij diabetes krijgt.  De rest van de vakantie lekker rusten. Bedankt voor je bericht!
    Reageren
    Anne

    Wat een fijn bericht! Een voorspoedige zwangerschap gewenst verder!

    Reageren
Reageer op: 14 weken zwanger en bloedverlies
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.