- Jamie4 juli 2018 om 07:33
hallo, ik heb een vraagje ik heb een jaar lang de pil geslikt, en was een maand gestopt. Ik was weer begonnen met de pil, maar ik heb met dag 5 van het slikken van de eerste strip sex gehad en is hij ook in mij gekomen.. heel onverantwoordelijk ik weet het. moet ik me hele erge zorgen maken?
ik hoop graag van u te horen
mvg jamie
6 reactiesReagerenJohn (moderator)
4 juli 2018 om 08:09Je bent niet op de eerste dag van de menstruatie met de pil begonnen?
Reagerenjamie4 juli 2018 om 08:15nee.. normaal wel, maar deze keer niet maar is de kans op zwangerschap heel groot? want ik maak me echt best wel druk hierom
ReagerenJohn (moderator)
4 juli 2018 om 08:34Er is wel kans op zwangerschap. Wanneer is het gebeurd?
Reagerenjamie4 juli 2018 om 08:37een week geleden is het gebeurd, heeft u misschien advies wat het beste is wat ik kan doen?
ReagerenJohn (moderator)
4 juli 2018 om 08:41Dat is dan te laat om er zelf nog iets aan te doen…. 14 dagen na de seks kun je een zwangerschapstest doen. Mocht je ongewenst zwanger zijn, ga dan nar de huisarts en bespreek de opties
Reagerenjamie4 juli 2018 om 08:43oke heel erg bedankt voor uw snelle reacties!
Reageren


