Zoeken Vraag het forum

Spotting. Naar de ha?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hoi
    Ik slik al ong meer dan een jaar ethinylestradio/levonorgestrel
    En ik heb ong 2 weekjes geleden een week last gehad van doorbraakbloedingen en bij het begin van spotting
    Nou dacht ik dat dat vrij normaal is, alleen nu 2 dagen voordat mijn stopweek in gaat heb ik weer last van lichte bloedingen.

    Ik heb er verder geen pijn bij, geen pil vergeten alleen wel mijn vorige stopweek verkort met 2 dagen
    Ook heb ik onveilig seks gehad waarbij hij niet in mij klaar kwam (dit doe ik ook al zeker paar maandjes dus neem aan dat het geen soa e.d. )

    Moet ik het nog even aankijken een maand of toch maar naar deHA

    (Ben wel bang ben pas 16 bijna 17)

    3 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Ik zou nog even de volgende pilstrip afwachten. Spotting/doorbraakbloedingen zijn niet zo vreemd bij pilgebruik en zeker niet tijdens de puberteit. Als je er de volgende strip ook weer last van hebt ga dan even naar de huisarts.Misschien heb je een zwaardere pil nodig.

    Reageren
    Anoniem

    Oke bedankt,
    Nog 1 ding : ik ga 4 april (volgende week dus) een week op kamp met school en ik heb morgen mijn laatste pil.
    Dat betekend dat ik hem volgende week woensdag dus weer moet slikken, alleen maakt het in dit geval uit dat ik de stopweek verkort met 2 dagen dus dat ik maandag weer begin met een nieuwe pilstrip ipv woensdag

    Reageren
    John (moderator)

    Dat maakt verder niet uit. De stopweek verkorten is geen probleem.

    Reageren
Reageer op: Spotting. Naar de ha?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.