Zoeken Vraag het forum

Antibiotica en pil

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Voor het behandelen van een blaasontsteking moet ik 5 dagen lang antibiotica (Nitrofurantoine) slikken. Zowel de bijsluiter als de huisarts zegt dat deze vorm van antibiotica geen invloed heeft op de betrouwbaarheid van de pil.

    Even het zekere voor het onzekere:
    Als ik klaar ben met die kuur moet ik nog één anticonceptiepil van mijn strip slikken. Kan ik daarna gewoon een stopweek inlassen, of is het verstandiger om een tijdje door te slikken?

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Het antibioticum heeft geen invloed op de pil.Je kunt gewoon je stopweek houden.

    Reageren
Reageer op: Antibiotica en pil
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

3 min leestijd

Anticonceptie en hormonen: welke past bij jou?

4 min leestijd

Hoe groot is de kans op een zwangerschap?

4 min leestijd

Seks tijdens de zwangerschap: wat verandert er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.