- Anoniem8 april 2015 om 13:08
Ik ben op 29/9/2014 gestopt met de pil op aanraden van de gynaecoloog ( omdat hij wou uitsluiten of de pil iets te maken had met branderigheid die ik al een jaar en een half heb)
Mijn maandstonden kwamen een maand na het stoppen van de pil.
Maar nu pas, 7 maand na het stoppen, merk ik dat mijn borsten heel pijnlijk zijn. En een tweede probleem is dat ik de week na mijn maandstonden gedurende 8 dagen doorschijnend slijm heb. Precies slijmdraden. Dat komt er in grote hoeveelheden uit als ik ga plassen…ook als ik niet ga plassen, maar als ik ga plassen dan zie ik het dat het wel veel is. De gynaecoloog zegt dat dit normaal is, maar ik wou toch hier eens raad vragen. Ik heb dit voordien nooit gehad want ik nam de pil al van mijn 16. Nu ben ik 38.
Voor de rest merk ik wel dat door te stoppen met de pil ik niet meer zo veel last heb van PMS en van pijnlijke benen. Dat is dus positief. Maar ik zou graag raad willen over die pijnlijke borsten en dat slijm.
Alvast bedankt.2 reactiesReagerenJohn (moderator)
8 april 2015 om 16:52Het kan inderdaad nog steeds van het stoppen van de pil zijn. maar of het echt heel normaal is weet ik niet.
Reageren
Ga voor een second opinion naar een andere gynaecoloog.Anoniem10 april 2015 om 22:17Dank u voor uw antwoord.
Reageren


