Zoeken Vraag het forum

mirena

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Wietskuh

    Hallo,

    Ik ben een jaar geleden (14 juli 2010) bevallen van een pratige zoon!!! En heb vrijwel zodra het kon een spiraaltje (mirena) laten plaatsen…

    Er is mij verteld dat je ongesteldheid uit kan blijven… nou dit is bij mij ook een tijd weg gebleven en nu wordt ik wel ongesteld de ene keer erger dan de andere keer en soms wat later en soms wat eerder!!!

    Vraag 1: tot betrekking van die ongesteldheid:

    Is dit de normale gang van zaken of is er iets mis…

    Een paar week terug had ik ineens ontzettende spierpijn in mijn benen… En nu las ik daar iets over op internet dat je daarvoor de dokter moet inschakelen, maar onderhand is dat na een week of 2 last te hebben gehad weer over!

    Vraag 2: met betrekking tot die spierpijn.

    Wat kan hiervan het gevaar dan zijn.

    De reden dat ik nu pas met deze vragen kom is dat ik me sinds een aantal dagen s’ochtend niet egt lekker voel en heb wat stemmingswisselingen!!! En ben nog neit ongesteld, maar dit gebeurd wel eens vaker!! En toen dacht ik vanmorgen eens “Het zal toch niet”!!!

    Vraag 3: Tot betrekking symtonen:

    Is het mogelijk dat ik terwijl ik het spiraaltje gebruik zwanger kan zijn?… Overal lees ik dat dit (op uitzonderingen na) niet mogelijk is!!!

    Ik zit dus sinds vandaag best in de stress en weet niet waar ik hier nou heen moet! of ik nou moet testen of niet!!! en een 2de kind??? daar is de situatie er nu niet voor…. ja is het zo dan so be it!!!

    Ik wacht op een reactie
    alvast bedankt

    1 reactie
    Reageren
    G

    Antwoord 1; Het is goed mogelijk dat je weer onregelmatig bloedverlies krijgt, na een periode van geen bloedverlies. Dit zegt niets over de werking van de mirena. hoe lang dat duurt is niet te voorspellen.
    Antwoord 2: spierpijn in de benen als gevolg van de mirena ken ik niet als klacht. Volgens mij hebben die twee dingen niets met elkaar te maken.
    Antwoord 3: Zwangerschap bij de mirena is zeldzaam, maar niet onmogelijk.Geen enkele methode is voor 100% betrouwbaar.Weet je zeker dat de mirena er nog is?

    Kortom: ik zou je adviseren een mirena controle te late uitvoeren, ook omdat het al een jaar geleden is dat de mirena geplaatst is.
    Met vriendelijke groet, Casa

    Reageren
Reageer op: mirena
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.