- Anoniem8 oktober 2018 om 21:41
Hoi,
Ik heb gister netjes op tijd rond 23 uur mijn 6e pil van de strip ingenomen. Maar nu moest ik net overgeven omdat ik me echt niet lekker voelde. Ik moet mn 7e pil nog innemen..
Ben ik nog beschermd?
5 reactiesReagerenJohn (moderator)
9 oktober 2018 om 00:47Ja hoor. Overgeven heeft alleen invloed op de pil als dat binnen 4 uur na inname is.
ReagerenAnoniem9 oktober 2018 om 06:26Oke, bedankt voor je antwoord.
Ik heb gisteravond rond 23.00 uur een nieuwe pil ingenomen toen ik dacht dat het weer wat beter ging. Maar niet lang daarna (binnen het uur) heb ik nog meer overgeven en diarree gehad (waarschijnlijk omdat ik iets verkeerds heb gegeten). Ik wist dat mijn pil nu niet zou werken, maar ik voelde me nog te beroerd om wat in te nemen. Dus ik heb gewacht tot het alsnog weer beter voelde. Dat was om 01.00 uur. Maar ook daarna heb ik helaas binnen 1,5 uur weer overgegeven en diarree gehad. Toen heb ik maar gewacht tot in de ochtend. Uiteindelijk heb ik nu om 06.00 uur mijn pil ingenomen en ik hoop dat het met deze wel goed gaat. Ik voel me inmiddels wel al wat beter (maar nu echt).
Ben ik nog beschermd als ik mijn pil pas om 6 uur ‘s ochtends heb ingenomen als ik de vorige pil zondagavond rond 23 uur heb ingenomen. Dat is dus in principe 24 + 7 uur later = 31 uur.
Ik hoor het graag.
ReagerenJohn (moderator)
10 oktober 2018 om 01:19Ja hoor. Dat is geen probleem
ReagerenAnoniem10 oktober 2018 om 22:54Oke, dat is fijn om te horen. Ik heb in de middag, ongeveer 8 uur na het innemen van die pil om 6 uur ‘s ochtends, wel nog een keer een beetje diarree gehad. Kan dat nog kwaad?
Ik weet dat de pil onbetrouwbaar kan worden als je voor langere tijd achter elkaar last hebt van diarree, maar bij mij was het dus alleen een keer in de nacht en 1x in de middag erna.
ReagerenJohn (moderator)
11 oktober 2018 om 00:48Dat kan verder geen kwaad
Reageren


