- Anoniem6 juli 2018 om 19:48
Ik heb vandaag de Morning after pill genomen. Om half 2, en ik moest net na de wc en had niet diarree maar ook geen vaste ontlasting. Zo tussen erin. Ben om half 8 na de wc geweest. Dit is dus 6 uur geleden erna. Werkt de Morning after pil dan nog? Ik ben namelijk echt heel bang.
4 reactiesReagerenJohn (moderator)
7 juli 2018 om 00:50dat is verder geen probleem
ReagerenAnoniem :)15 oktober 2024 om 13:52Hoihoi ik had gister de map genomen na dat ik afgelopen weekend onveilig sex heb gehad, nou had ik 2 uur later wat dune ontlasting nou niet zo zeer diaree maar wel redelijk dun. Dus ik heb voor de zekerheid net een nieuwe genomen kan dat geen kwaad? Ik heb wel t idee dat de map van gister wel sn werking doet ivm de hoofdpijn duizeligheid
ReagerenJohn (moderator)
15 oktober 2024 om 13:58Op zich kan dat geen kwaad maar kan wel invloed hebben op je volgende menstruatie. Die kan later komen of een keer uitblijven.
ReagerenJohn (moderator)
15 oktober 2024 om 14:07Waarom heb je trouwens nog een MAP genomen? Ik had gisteren volgens mij al uitgelegd dat je tijdens je menstruatie niet zwanger kunt raken en dat de MAP dus helemaal niet nodig was geweest.
Reageren
Je krijgt zo een mega dosis hormonen binnen die je hormoonstelsel in de war schoppen en ook je cyclus. Dat is dan wel niet gevaarlijk maar goed is het ook niet om de MAP onnodig te nemen.
Als je zo strest over seks en zwanger raken, ga dan aan de pil of gebruik een condoom. Dan kun je jezelf heel veel stress besparen en is beter voor je lichaam



