- Anoniem18 april 2018 om 06:52
hallo, ik heb gisteren van de dokter Monuril 3g meegekregen omdat ik een blaasontsteking had opgelopen. Ik moest het in een glas water doen en opdrinken. Mijn vraag is nu of de werking van de pil hierdoor is verminderd? Op de bijsluiter zie ik niets staan?
alvast bedankt!
6 reactiesReagerenJohn (moderator)
18 april 2018 om 09:04Nee, dat heeft invloed op de werking van de pil
ReagerenAnoniem18 april 2018 om 10:15& hoelang duurt dit dan voor het weer veilig is?
ReagerenJohn (moderator)
18 april 2018 om 10:18Catootje18 april 2018 om 16:45Misschien goed om te weten dat gebruik van de pil vatbaarder kan maken voor infecties.
ReagerenAnoniem19 april 2018 om 10:18ik heb dus de monuril genomen en het was de laatste dag van mijn stopweek, de dag erna zou ik beginnen met de eerste pil van de nieuwe strip. Een bijwerking van de antibiotica was “diarree” en dit kreeg ik de dag erna. Toen heb ik seks gehad met mijn vriend(niet in me klaargekomen) & ik nam dan om 21ude eerste pil. Deze ochtend had ik weer een beetje diarree door die antibiotica.
Mijn vraag is nu of het invloed heeft gehad op de werking van de pil of niet? Ik ben wat ongerust.
ReagerenJohn (moderator)
19 april 2018 om 10:35Diarree heeft alleen invloed op de pil als dat binnen 4 uur na inname is.
Reageren
Tijdens de stopweek maakt her verder niet uit of je diarree hebt



