- J9 augustus 2024 om 10:22
Beste,
Een tijd geleden ben ik op het werk in contact gekomen, met iemand die besmet was met scabiës of te wel schurft.
Nu een aantal weken later kreeg ik afgelopen week op vakantie last van bultjes/blaasjes onder oksel, trokken vanzelf weg, dus ook geen aandacht meer aangegeven.
Ik ben nu een aantal dagen thuis en zie nu ook sinds gister rode plekken op binnenkant elleboog verschijnen, zowel elleboog en oksel jeuken, voornamelijk in de nacht, maar niet zo storend dat ik er wakker van lig. Ik ben nu best bang ook besmet te zijn, dus heb de HA ingeschakeld en foto’s op gestuurd, maar nog geen antwoord. Daarom stel ik mijn vraag hier + foto’s, kan dit schurft zijn? Ik las hier iets over behandeling met tea tree olie + tea tree lotion, kan iemand mij hier wat meer over vertellen?
4 reactiesReagerenJ9 augustus 2024 om 10:23Foto 2
ReagerenJ9 augustus 2024 om 14:10Het lukt niet om de foto’s via hier up te loaden, dus even zo gedaan.
https://ibb.co/q5V6rjB
Reageren
https://ibb.co/gJT9nyC
https://ibb.co/PT3Bdn0
https://ibb.co/XCKMjhfJ9 augustus 2024 om 14:12John (moderator)
9 augustus 2024 om 14:15Stel je vraag eens in onderstaand topic, daar kun je ervaringsdeskundigen vinden
Reageren
https://www.dokter.nl/forum/huid-haar/365639-schurft-blijft-terugkomen/page/471/?view=all&_gl=1*1d08nmy*_up*MQ..*_ga*MTA2OTcwNzI2Ny4xNzIzMjA1NDEx*_ga_LV1YLS3BJW*MTcyMzIwNTQxMC4xLjAuMTcyMzIwNTQxMC4wLjAuMA..


