Zoeken Vraag het forum

Drugsgebruik?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Desi

    Sinds een poosje woont mijn zusje van 15 bij mij en mijn man in.
    Na een vervelende periode achter de rug te hebben gehad dacht dat we en vooral zij er helemaal bovenop was.
    Nu heb ik het vermoedden dat ze blowed en misschien wel andere middelen gebruikt. Hoe kan ik hierachter komen. Ook heeft ze verkeerde vrienden, hangt daar veel rond, gaat bijna niet meer naar school en doet de dingen die ze altijd leuk vond en voor leefde niet meer.
    Ze doet echt heel raar. Ik ben bang dat ze in het verkeerde milieu terecht komt. Heeft iemand tips hoe ik hier mee om moet gaan en wat ik eraan kan doen?

    3 reacties
    Reageren
    Joelle

    Misschien maatschappelijk werk inschakelen of een gesprek op school aangaan?

    Reageren
    Anno

    Gewoon op straat zetten, heb je er geen last meer van!!

    Reageren
    rz0

    Blowen op zich hoeft niet erg te zijn, zelfs het gebruik van andere middelen niet, maar het gaat om de groep waarin het gebeurt. Als ik het zo hoor zou het best eens een groep kunnen zijn die een slechte invloed op haar heeft. Met straffen kun je haar waarschijnlijk toch niet beinvloeden, dus ik zou openlijk vertellen wat je dwart zit en toch “op haar schuldgevoel” spelen, om het hard te zeggen. Zorg dat je duidelijk aangeeft dat je om haar geeft en dat je hoopt dat ze je niet teleurstelt.

    Sorry voor het weinig nuttige advies, maar als ze het echt wil doe je er toch niks aan.

    Reageren
Reageer op: Drugsgebruik?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.