- Anoniem4 februari 2014 om 19:53
Beste kenners, deskundigen,
Ik drink normaal nauwelijks tot nooit, maar afgelopen zaterdag had ik een feest waarbij ik (te)veel heb gedronken. Na de kater heb ik tot de dag van vandaag nog steeds last van andere symptomen. Na zelf zoeken denk ik dat ik een te lage bloeddruk heb voor tijdelijk omdat ik veel vocht ben verloren. Kan iemand dit bevestigen?
Ik heb namelijk heel erg last van een licht gevoel in mijn hoofd, een soort duizeligheid. Soort vergeetachtigheid, soms lijkt het alsof het dronken-gevoel terugkomt en ik heb mijn kop er niet helemaal bij.
Nu is mijn vraag of dit vanzelf over gaat en hoelang dat kan duren?
Met vriendelijke groet,
.9 reactiesReagerenJohn (moderator)
4 februari 2014 om 20:09Ik denk dat je nog steeds last hebt van de kater.
Reageren
Hoezo denk je dat je veel vocht hebt verloren?Anoniem4 februari 2014 om 20:12Door teveel alcohol drinken verlies je toch veel vocht? Kater gaat toch altijd gepaard met hoofdpijn en misselijkheid? Dat heb ik namelijk niet. Ik merk echt dat ik constant beetje duizelig ben, dat ik mijn hoofd er helemaal niet bij heb en dat ik beetje vergeetachtig ben.
ReagerenJohn (moderator)
4 februari 2014 om 20:19Een kater hoeft zeker niet altijd gepaard te gaan met hoofdpijn of misselijkheid. Als je echt veel te veel hebt gedronken kun je nog dagen last hebben van duizeligheid en draaierigheid. Zeker als je veel alcohol niet bent gewend.
ReagerenAnoniem4 februari 2014 om 20:26Hmm, oké. Dan zal ik daar maar vanuit gaan. Is het ook mogelijk dat ik me in schemertoestand verkeer, of is dit echt gewoon een kater en is het binnenkort weer over?
ReagerenJohn (moderator)
4 februari 2014 om 21:01Ik ga er van uit dat het zo weer over zal zijn. Als dat niet zo is, ga dan wel even bij je huisarts langs
ReagerenAnoniem10 april 2014 om 05:48Hallo zuipert.
Als je veel alcohol nuttigd dan wordt je bloed erg verdunt en kan het makkelijker stromen dus je bloeddruk wordt automatisch lager. De rest lijkt het gevolg van een kater maar omdat je niet aangeeft om welk tijdsbestek het gaat kan ik dat niet beoordelen. Het is prachtig als je je druk rond de 120 kunt houden want dan mankeer je immers niets en maak je je zorgen om niets. Ziet het af en toe zwart voor je ogen en voel je je duizelig dan een arts raadplegen. Ook kun je googelen of je misschien je eetpatroon iets kunt aanpassen.
Groet Oehoe
ReagerenAnoniem5 mei 2014 om 18:53Hallo.
Reageren
Ik heb dit probleem ook gehad en verrassend genoeg had ik een te hoge bloeddruk.
Na ongeveer 3 dagen ging dit gevoel weer over. Toch aan te raden om even niet te drinken 😉Anoniem5 mei 2014 om 23:53Zodra dit merkt stoppen met drinken voor een goede tijd!
Heb dit ook gehad en ben erg ziek geworden vandaag.
ReagerenJoos8 juni 2018 om 20:52Ja het is niet na een dag veel drinken dat je dit,hebt. Ik had periodes van 6 dagen fles gin per dag, en ik verzer u dan heb je 6 dagen dat ik niet of moeilijk kon stappen. De dokter raadde veel bruiswater aan.. en uitzweten…
Reageren



