- Syl3 mei 2009 om 07:57
Als ik met mn vriendin bezig ben(en soms alleen) is het voor mij moeilijk om een erectie te behouden, en zaadlozing heb ik al helemaal niet meer.
Als ik in haar zit kan die na 3x stoten alweer slap worden.Daarna moet ik er even mee spelen en dan gaat het wel weer, maar zodra die er bij haar weer ingaat wordt die weer snel slap.
Ik heb nu ook al weken geen zaadlozing gehad.Ik heb fijne, lekkere sex met mn vriendin, en dit is voor ons beiden ook niet leuk.
Ook het zelfbevredigen is moeilijk.Weet iemand wat het probleem is?Ik vind het toch wel moeilijk om er mee naar de huisarts te gaan.
Kan iemand mij alsjeblieft helpen???
10 reactiesReagerenBob3 mei 2009 om 21:49De meest voorkomende oorzaak is prestatiedwang en faalangst.
Als je je gaat focussen op de prestatie van de erectie en niet meer geniet van het samenzijn, verdwijnt de impuls voor de erectie.
Het is niet eenvoudig voor mannen dit te erkennen omdat zij vaak hun mannelijkheid aangetast zien.
Reageren
Toch is dit onjuist omdat dit niet de mannelijkheid is die de partner wenst maar een gespeelde stoerheid en geen echte erotische liefde.btk7 mei 2009 om 12:51Ik heb ook het gevoel dat met stress of faalangst te maken moet hebben. Uitzonderlijk is dit trouwens niet; veel mannen hebben daar al eens mee te maken gehad. Om eerlijk te zijn: indien het om faalangst gaat, ga je dat alleen zèlf en met je vriendin echt kunnen oplossen; niet focussen of je erectie, wèl op je vriendin en de tijd nemen. Verwacht niet dat het 1-2-3 opgelost is, maar wees geduldig. In mijn eerste relatie heb ik er ook mee te maken gehad en dat was nà erkenning van het “probleem” en geduld na een paar maanden opgelost. Veel succes!
Reagerenjohn11 mei 2009 om 13:22Dit kan voor een oplossing én voor een glimlach zorgen:http://www.youtube.com/watch?v=fZk5tUMlqgA
Reagerenmoh13 mei 2009 om 16:07Ja is faalangst heb het ook gehad toen ik met 2 meisjes was en ze zich ineens uitkleden kwam die heeeeeeel moeilijk omhoog
ReagerenKrijger13 mei 2009 om 21:07Heel begrijpelijk. En logisch dat je dit niet met je macho vrienden bespreekt. Ik vind het fijn dat het fier wel gezegd kan worden.
ReagerenAnoniem23 februari 2010 om 21:27Erectiestoornis
http://www.dokter.nl/forum/Penis-testikels/141956-Erectiestoornis.htmlErectiestoornis
http://www.dokter.nl/forum/Penis-testikels/136331-erectiestoornis.htmlErectie probleem
http://www.dokter.nl/forum/Penis-testikels/180627-erectie-probleem.htmlErectie stoornis..?
http://www.dokter.nl/forum/Relatie-seksualiteit/195514-erectie-stoornis..-of-niet-word-gek.html19jaar, soms erectieproblemen
http://www.dokter.nl/forum/Penis-testikels/190471-erectie.htmlKan geen erectie krijgen
http://www.dokter.nl/forum/Medicijnen/35473-kan-geen-erectie-krijgen.htmlErectie probleem?
Reageren
http://www.dokter.nl/forum/Penis-testikels/197881-Erectie-probleem.htmlAnoniem24 maart 2010 om 00:5719jaar, soms erectieproblemen
http://www.dokter.nl/forum/Penis-testikels/190471-erectie.htmlNieuwe relatie, erectieproblemen
http://www.dokter.nl/forum/Penis-testikels/225787-Erectiestoornis.htmlErectie probleem?
http://www.dokter.nl/forum/Penis-testikels/197881-Erectie-probleem.htmlMijn vriend kan geen stijve krijgen
Reageren
http://www.dokter.nl/forum/Penis-testikels/183937-Geen-stijve.htmlJantje Beton18 april 2010 om 03:24Daar heb ik de laatste tijd ook erg last van volgens mij heeft het met stress te maken ofso. Erg irritant!
ReagerenDr. Tom9 februari 2011 om 20:08Mooie artikel, het is zo dat sporten en gezonder leven ook belangrijk zijn voor een gezond sex leven. Maar helaas is dit niet voor iedereen haalbaar. Gelukkig heeft de medische wetenschap hier wat op gevonden, om ook deze mensen van hun behoefte te kunnen voorzien. Het wel bekende viagra, de beste en nog steeds het meest gebruikte erectie stimulerende middel wat er is. Dit medicijn is alleen op recept verkrijgbaar. Gebruik als partydrug is sterk af te raden. Lees: http://www.internetpillen.nl/over_deze_campagne/index.aspx
ReagerenYuri15 december 2012 om 19:41Ik ben 29, en ik heb hier ook al een week of 3 last van. (daarvoor nooit)
Het is erg plichtmatig. erectie gaat wel, maar ik word niet echt opgewonden, dus verslapt ie weer vlug.Het is wel zo dat ik een beetje een winterdip heb, geloof ik, en dat ik overdag gewoon zomaar erg moe/gaar ben.
Reageren
Misschien dat het daar mee te maken heeft. Ik ben verder gezond, voor zover ik weet.
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Moeilijk een erectie behouden en geen zaadlozing
- Door Syl
- 3 mei 2009 om 05:57
Beheerd door
Peter (huisarts)- 10 reactiesReageren
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties
