- susanne15 september 2009 om 17:47
Hoi, Wat moet ik doen? ik heb nu al 5 dagen hele heftige buikpijn en waterdunnen diarree, de eerste dagen had ik er koorts bij en gruwelijk veel last van mijn rug, dat laatste geld ook nog steeds. De dokter zegt steeds maar afwachten, maar wat nou als je iedere nacht 4 tot 5 keer wakker wordt van de buikpijn? please help….. heb advies nodig.
groetjes susanne
14 reactiesReagerenkoen15 september 2009 om 17:53Cola drinken en zoutstengeltjes eten.
Reageren
Geen grapje, recept is van een arts!Karin15 september 2009 om 22:44NHG Diarree bij volwassenen:
http://nhg.artsennet.nl/kenniscentrum/k_voorlichting/NHGPatientenbrieven/NHGPatientenbrief/PBD6b.htmAl 4 dagen ernstige diarree en buikpijn:
Reageren
http://www.dokter.nl/forum/Maag-darmen/188293-Al-4-dagen-ernstige-diarree-en-buikpijn.htmlMaandag31 juli 2010 om 16:00Hallo,
Reageren
Ik heb al een dag of 5 last van hevige diarree, er gaat geen pijn mee, alleen het is wel heel vervelend, de eerste 4 dagen hoefde ik maar 1 keer per dag naar het toilet, vandaag heb ik er al 3 keer opgezeten, moet ik maandag naar de dokter, of weet iemand iets?
Alvast bedankt.Brenda A31 juli 2010 om 16:001x p.d. is geen hevige diarree, 3x p.d. dun is alweer anders.
Reageren
geen pijn? niet misselijk? geen koorts?
diarree kan ± 4 dagen duren, daarna even een huisarts bellen.
blijf vooral voldoende drinken.
beterschap BrendaAnoniem14 september 2010 om 20:24Lees ook:
Veel last van diarree en buikkramp
http://www.dokter.nl/forum/Maag-darmen/52457-Veel-last-van-diarree-en-buikkramp.htmlWaterige diarree, maagkrampen, opgeblazen gevoel
http://www.dokter.nl/forum/Maag-darmen/195913-waterige-diarree-maagkrampen-opgeblazen-gevoel.html2 maanden last van diarree
http://www.dokter.nl/forum/Maag-darmen/60242-langdurige-diarree.htmlLangdurig diarree
http://www.dokter.nl/forum/Maag-darmen/52043-langdurig-diarree.htmlAl bijna drie weken diarree
http://www.dokter.nl/forum/Maag-darmen/239032-Al-bijna-drie-weken-diarree.htmlRegelmatig diarree en opgeblazen gevoel in darmen
http://www.dokter.nl/forum/Maag-darmen/51754-Diarree/darmklachten.htmlDiarree en koorts
http://www.dokter.nl/forum/Maag-darmen/58243-Diarree-en-koorts.htmlAl 4 dagen ernstige diarree en buikpijn
http://www.dokter.nl/forum/Maag-darmen/188293-Al-4-dagen-ernstige-diarree-en-buikpijn.htmlHevige diarree
http://www.dokter.nl/forum/Overige-onderwerpen/238023-Hevige-diarree.htmlDiarree, al 5 maanden aan de dunne
http://www.dokter.nl/forum/Maag-darmen/51730-Diarree.htmlConstant diarree
http://www.dokter.nl/forum/Maag-darmen/175534-Constante-diarree.htmlRuim een week diarree
Reageren
http://www.dokter.nl/forum/Maag-darmen/54811-Diarree.htmlceline19 april 2012 om 07:34hallo mensen ben celine en ben 16 jaar ik heb sins een week al last van diaree vandaag is het weer het probleem zo wat moet ik nou doen men buik doet ook verschrikelijk veel zeer help me asjeblieft groetjes celine
ReagerenTim19 april 2012 om 07:44Diarree gaat in principe vanzelf over na een dag of 3-5. als dat niet het geval is, ga dan langs de huisarts. Zorg dat je voldoende drinkt om uitdroging te voorkomen.
Reageren
Beterschapkroon19 april 2012 om 08:02Wat ik wel eens heb gedaan is laxeermiddelen slikken. Een familielid vertelde dit eens en had dit van een arts tehoren gekregen. De rotzooi moet er toch uit. Gaat dan een beetje sneller. Maar het werkt wel. Probeer maar eens. het klinkt heel raar, maar zorg wel dat je voldoende vocht binnen krijgt.
ReagerenLindy6 mei 2012 om 06:14Hallo,
Ik ben al 5 dagen aan het spugen en diarree met veel pijn in de maag en rug. Alleen als ik wat drink komt het binnen 10min eruit. Dus ook remmers helpen niet. Iemand raad ??
Reagerennnnn19922 juli 2012 om 07:54Hallo allemaaal!
Reageren
ik heb het ook.. net sinds 2 dagen hevige buikpijn en daarbij ook een misselijk gevoel en ook nog eens diarree.. Ik slaap slecht en neem 5 paracetamols op een dag..
gisteren heb ik dan met een kruik geslapen en heb ik thee gedronken jammer genoeg helpt dit niet..
ik weet echt niet wat ik moet doen, en aangezien ik ben verhuist heb ik hier geen dokter in de buurt alleen 200 km verder op..
ik weet me geen raad meer.. iemand optie?Quote2 juli 2012 om 12:23Diarree wordt meestal na een paar dagen vanzelf minder heftig. Daarna kunt u nog enkele dagen wat dunne ontlasting houden. Volg de adviezen op en blijf letten op tekenen van uitdroging. Uitdroging vraagt om snelle behandeling. Bij gezonde volwassenen is de kans op uitdrogen erg klein.
Neem contact op met de praktijk:
als u zich suf gaat voelen of in de war begint te raken.of als u denkt dat u gaat flauwvallen;
als de waterdunne diarree maar niet ophoudt (8 keer of meer per dag);
als u blijft overgeven (4 keer of meer per dag);
als u weinig drinkt;
als u erge dorst heeft;
als u een dag niet meer heeft geplast;
als u voortdurend buikpijn heeft;
als er bloed of slijm bij de ontlasting zit;
als u langer dan drie dagen waterdunne diarree blijft houden;
als u drie dagen lang koorts bij de diarree heeft;
als de diarree na een week niet minder is geworden;
Bent u ouder dan 70, neem dan al contact op bij na 1 dag diarree, zeker als u er koorts bij heeft.Lees verder/Bron:
Reageren
http://nhg.artsennet.nl/kenniscentrum/k_voorlichting/NHGPatientenbrieven/NHGPatientenbrief/PBD6b.htmmj28 september 2012 om 08:05Ik heb nu al 3 dagen non stop diarree. Elke nacht om de 2 a 3 uur wakker om naar de wc te gaan en overdag elk half uur a uurook aan de diarree. Ik eet niet heel veel dus vraag me af hoe ik zoveel diarree kan hebben.
Reagerenmanma5 januari 2019 om 16:19Hallo, al 8 dagen diaree met buikkrampen. slik nu ook al Norrit tableds. wat kan ik nog meer doen, drinken doe ik voldoende en zeker ook cola.
ReagerenJohn (moderator)
5 januari 2019 om 23:44Geen norit gebruiken tenzij je een voedselvergiftiging zou hebben. Gebruik een diarreeremmer of ga met de klachten naar de huisarts
Reageren


