Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Zwangerschap

Ben je zwanger, denk je dat je zwanger bent of wil je graag zwanger worden? Een zwangerschap brengt veel veranderingen met zich mee. Van de eerste zwangerschapssymptomen en zwangerschapsklachten tot zwangerschapsdiabetes en zwangerschapsvergiftiging: op deze pagina lees je wat je kunt verwachten en wanneer het verstandig is om medische hulp in te schakelen.

DE PIL?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    hallo
    ik heb net seks gehad (niet voor de eerste keer) en ik slik wel gewoon de pil maar het was wel zonder condoom en mn vriend probeert altijd hem op tijd eruit te halen zeg maar voordat ie klaarkomt en dat is net ook gebeurt maar gister was mn laatste pil van mn strip dus vandaag heb ik de pil niet geslikt en de aankomende week ook niet want dan moet ik als t goed is ongesteld worden maar kan ik dan nu zwanger worden of is het goed nu wel gewoon?

    3 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Als je de pil goed slikt is dat geen enkel probleem.
    Daar is de pil immers voor bedoeld.

    Reageren
    Anoniem

    dus ik kan nu gewoon mn stopweek in ook al heb ik vandaag seks gehad en geen pil genomen, omdat ik ongesteld moet worden?

    Reageren
    John (moderator)

    Ja hoor. Dat is geen probleem

    Reageren
Reageer op: DE PIL?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Wanneer zoek je hulp tijdens je zwangerschap?

Lees bij welke klachten je contact opneemt met je verloskundige, huisarts of andere zorgverlener.
Medische hulp

Wat kun je zelf doen tijdens je zwangerschap?

Lees praktische tips over voeding, bewegen en omgaan met veelvoorkomende zwangerschapsklachten.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.