- Anoniem28 maart 2016 om 15:44
Hoi!
Ik ben vorig jaar augustus gestopt met de pil.
Nu heb ik niet meteen een kinderwens,maar misschien eind van het jaar of volgend jaar.
Ik had gelezen dat je dan foliumzuur moet gaan slikken. Kan ik daar alvast aan beginnen of had ik dat al moeten doen toen ik ben gaan stoppen met de pil?
En is foliumzuur noodzakelijk of kan het ook geen kwaad als je zwanger word zonder dat je foliumzuur hebt geslikt?En is het beter op recept basis of kan ik het kopen bij de apotheek?
Wie kan mij daar raad over geven?
Bedankt alvast!1 reactieReagerenJohn (moderator)
28 maart 2016 om 15:59Het is goed om foliumzuur te gebruiken. Ga naar de huisarts en vraag om een recept of haal het elf bij de drogist
Reageren
Specialisme
Zwangerschap
Ben je zwanger, denk je dat je zwanger bent of wil je graag zwanger worden? Een zwangerschap brengt veel veranderingen met zich mee. Van de eerste zwangerschapssymptomen en zwangerschapsklachten tot zwangerschapsdiabetes en zwangerschapsvergiftiging: op deze pagina lees je wat je kunt verwachten en wanneer het verstandig is om medische hulp in te schakelen.
Wanneer zoek je hulp tijdens je zwangerschap?
Lees bij welke klachten je contact opneemt met je verloskundige, huisarts of andere zorgverlener.Medische hulp
Wat kun je zelf doen tijdens je zwangerschap?
Lees praktische tips over voeding, bewegen en omgaan met veelvoorkomende zwangerschapsklachten.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties