- Anoniem6 januari 2016 om 18:51
Mijn vriend heeft mij dus gevingerd en zichzelf gestreeld en ik ben nog steeds niet ongesteld geworden… Moet ik me zorgen maken?
1 reactieReagerenJohn (moderator)
6 januari 2016 om 20:33Van vingeren raak je niet zwanger tenzij er vers sperma aan zijn vingers zou hebben gezeten en hij dat in je vagina heeft gebracht.
Reageren
Specialisme
Zwangerschap
Ben je zwanger, denk je dat je zwanger bent of wil je graag zwanger worden? Een zwangerschap brengt veel veranderingen met zich mee. Van de eerste zwangerschapssymptomen en zwangerschapsklachten tot zwangerschapsdiabetes en zwangerschapsvergiftiging: op deze pagina lees je wat je kunt verwachten en wanneer het verstandig is om medische hulp in te schakelen.
Vingeren En zwanger
- Door Anoniem
- 6 januari 2016 om 17:51

Beheerd door
Peter (huisarts)
- 1 reactieReageren
Wanneer zoek je hulp tijdens je zwangerschap?
Lees bij welke klachten je contact opneemt met je verloskundige, huisarts of andere zorgverlener.Medische hulp
Wat kun je zelf doen tijdens je zwangerschap?
Lees praktische tips over voeding, bewegen en omgaan met veelvoorkomende zwangerschapsklachten.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties