- Anoniem5 december 2015 om 12:39
Heb een vraag ik heb het precies 12 dagen geleden onveilig gedaan met een jongen ik slik geen pil niks heb binnen 20 uur de norlevo ingenomen en 2 dagen terug had ik hele erge steken in me buik leek op menstruatiepijn en had het een hele dag, en toen vond ik donker bloed in mijn String want ik las in de bijsluiting dat zijn de symptomen zijn dus maakte me niet druk over. de week toen we onveilig seks hadden gehad was ik vruchtbaar en ik verwacht maandag mijn menstruatie en mijn vraag is kan ik die dag de zwangerschaptest doen op de dag dat ik mijn menstruatie moet verwachten of is het nog veelste vroeg daar voor ? En is een zwangerschaptest alsnog nodig als ik de norlevo heb ingenomen
2 reactiesReagerenAnoniem5 december 2015 om 12:46En hoop snel reacties te krijgen of hulp !! want heb de norlevo 20 uur na de seks ingenomen
ReagerenJohn (moderator)
5 december 2015 om 14:01Je hebt de norlevo op tijd genomen, dus dat zou dan verder geen probleem moeten zijn.
Reageren
Het is nog iets te vroeg om te testen. In de regel is dat zo’n 2-5 – 3 weken na de seks. Je moet er ook even rekening mee houden dat je menstruaties iets later kan komen of zelfs uitblijven door het gebruik van de norlevo.
Specialisme
Zwangerschap
Ben je zwanger, denk je dat je zwanger bent of wil je graag zwanger worden? Een zwangerschap brengt veel veranderingen met zich mee. Van de eerste zwangerschapssymptomen en zwangerschapsklachten tot zwangerschapsdiabetes en zwangerschapsvergiftiging: op deze pagina lees je wat je kunt verwachten en wanneer het verstandig is om medische hulp in te schakelen.
Wanneer zoek je hulp tijdens je zwangerschap?
Lees bij welke klachten je contact opneemt met je verloskundige, huisarts of andere zorgverlener.Medische hulp
Wat kun je zelf doen tijdens je zwangerschap?
Lees praktische tips over voeding, bewegen en omgaan met veelvoorkomende zwangerschapsklachten.Naar zelfzorg
Specialisaties