Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Zwangerschap

Ben je zwanger, denk je dat je zwanger bent of wil je graag zwanger worden? Een zwangerschap brengt veel veranderingen met zich mee. Van de eerste zwangerschapssymptomen en zwangerschapsklachten tot zwangerschapsdiabetes en zwangerschapsvergiftiging: op deze pagina lees je wat je kunt verwachten en wanneer het verstandig is om medische hulp in te schakelen.

Misschien zwanger

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Bel

    Hoi

    Eind mei heb ik een miskraam gehad, mochten onmiddellijk er opnieuw voor gaan van de gynaecoloog.
    Dat zijn we dus ook aan het doen.
    Ik moet zaterdag normaal ongesteld worden, nu had ik na mijn vruchtbare dagen last van buikpijn (menstruatiepijn), ook zijn er blauwe aders goed zichtbaar op mijn borsten, mijn tepel en tepelhof groter.
    Ik heb ook last van veel speeksel.
    Ik heb een test gedaan en negatief.
    Natuurlijk is het ook nog wat te vroeg hiervoor.
    Zou ik zwanger kunnen zijn?

    Groetjes

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Tja, die vraag kan helaas niemand beantwoorden. Je bent in ieder geval veel te vroeg geweest met testen. Je zult toch nog een weekje moeten wachten. Daarnaast is het nog veel te vroeg voor zwangerschapsverschijnselen.

    Reageren
Reageer op: Misschien zwanger
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Wanneer zoek je hulp tijdens je zwangerschap?

Lees bij welke klachten je contact opneemt met je verloskundige, huisarts of andere zorgverlener.
Medische hulp

Wat kun je zelf doen tijdens je zwangerschap?

Lees praktische tips over voeding, bewegen en omgaan met veelvoorkomende zwangerschapsklachten.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.