- Anoniem4 augustus 2015 om 11:27
Hi
momenteel ben ik 25 weken en 1 dag zwanger. Wanneer was dan ong de waarschijnlijke conceptie? Moet ik dan 23 weken en 1 dag terugtellen?mvg
4 reactiesReagerenJohn (moderator)
4 augustus 2015 om 13:40Zo zou je dat inderdaad kunnen berekenen. Er kunnen dan wel enkele dagen verschil in zitten met de werkelijke conceptie of je moet zelf weten wanneer dat precies was.
ReagerenAnoniem4 augustus 2015 om 14:04Als ik zo terugreken heb ik 5 dagen en 1 dag daarvoor gemeenschap gehad. Dus de conceptie moet dan een van die twee zijn geweest?
ReagerenAnoniem4 augustus 2015 om 14:24Wij verwachten een dochtertje is het dan meer aanneembaar dat het dan van die 5 dagen ervoor is? Je hoort vaak paar dagen voor eisprong een meisje is of zijn dat echt bakerpraatjes?
ReagerenJohn (moderator)
4 augustus 2015 om 14:35Dat is inderdaad een bakerpraatje.
Reageren
Ik denk dat 1 dag ervoor het meest voor de hand liggend is.
Specialisme
Zwangerschap
Ben je zwanger, denk je dat je zwanger bent of wil je graag zwanger worden? Een zwangerschap brengt veel veranderingen met zich mee. Van de eerste zwangerschapssymptomen en zwangerschapsklachten tot zwangerschapsdiabetes en zwangerschapsvergiftiging: op deze pagina lees je wat je kunt verwachten en wanneer het verstandig is om medische hulp in te schakelen.
wanneer bevruchting/conceptie
- Door Anoniem
- 4 augustus 2015 om 09:27
Beheerd door
Peter (huisarts)- 4 reactiesReageren
Wanneer zoek je hulp tijdens je zwangerschap?
Lees bij welke klachten je contact opneemt met je verloskundige, huisarts of andere zorgverlener.Medische hulp
Wat kun je zelf doen tijdens je zwangerschap?
Lees praktische tips over voeding, bewegen en omgaan met veelvoorkomende zwangerschapsklachten.Naar zelfzorg
Specialisaties