Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Zwangerschap

Ben je zwanger, denk je dat je zwanger bent of wil je graag zwanger worden? Een zwangerschap brengt veel veranderingen met zich mee. Van de eerste zwangerschapssymptomen en zwangerschapsklachten tot zwangerschapsdiabetes en zwangerschapsvergiftiging: op deze pagina lees je wat je kunt verwachten en wanneer het verstandig is om medische hulp in te schakelen.

ben ik zwanger ?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    vorige week was ik het meest vruchtbaar en toen heb ik droogseks met mijn vriend gehad. hij had een joggingsbroek aan en boxer en ik een legging. tijdens het droogseks is hij klaargekomen terwijl we intiem ‘op’ hem zat. daardoor was zijn broek vochtig geworden en bij mijn legging was het bij me vagina ook wat damperig nat geworden. kan ik nu zwanger zijn geworden? ik moet vrijdag ongesteld worden maar ben sinds gisteren misselijjk en soms wat hoodpijn.. als ik niet zwanger ben hoe komt het dat ik dan misselijk ben.

    alvast bedankt.

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Zo wordt je dus absoluut niet zwanger. En binnen een week kun je ook geen zwangerschapsverschijnselen krijgen.
    Misschien ben je wel misselijk van de stress

    Reageren
Reageer op: ben ik zwanger ?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Wanneer zoek je hulp tijdens je zwangerschap?

Lees bij welke klachten je contact opneemt met je verloskundige, huisarts of andere zorgverlener.
Medische hulp

Wat kun je zelf doen tijdens je zwangerschap?

Lees praktische tips over voeding, bewegen en omgaan met veelvoorkomende zwangerschapsklachten.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.