Home / Zwangerschap / Een dag te laat met de Nuvaring.. Ben ik misschien zwanger?
Hallo,
Ik heb net de stopweek achter de rug en ben weer begonnen met een nieuwe nuvaring periode. Ik kom er nu alleen achter dat ik hem een dag te laat heb ingedaan. Dus had hem zondag in moeten doen maar heb dit op maandag gedaan. Een dikke dag te laat dus. Heb op maandag ook gemeenschap gehad en daarna de ring ingedaan. Heb ik nu een verhoogde kans op zwangerschap of niet? En zo ja.... Wat raad u mij aan? Moet ik de ring laten zitten of toch contact opnemen met mijn huisarts?
Waarschijnlijk is er iets mis gegaan. Ik had de vraag vanochtend al gezien en beantwoord. alleen het antwoord is niet meer terug te vinden..... Excuus
Als je de nuvaring meer dan 3 uur te laat hebt geplaatst is er een risico op zwangerschap. Ook de komende zevende dagen is de ring niet betrouwbaar.
Je kunt overwegen om de Morning After Pil te gebruiken. Dat MOET binnen 72 uur maar liefst zo snel mogelijk.
Moderator: Peter (huisarts)
Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!