Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Zwangerschap

Ben je zwanger, denk je dat je zwanger bent of wil je graag zwanger worden? Een zwangerschap brengt veel veranderingen met zich mee. Van de eerste zwangerschapssymptomen en zwangerschapsklachten tot zwangerschapsdiabetes en zwangerschapsvergiftiging: op deze pagina lees je wat je kunt verwachten en wanneer het verstandig is om medische hulp in te schakelen.

ben ik zwanger?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Ik neem de pil niet en ben onveilig intiem geweest met mijn vriend. Het is nu wel zo dat ik 4 dagen geleden na het doen, de laatste dag was van mijn regels.
    Voor de zekerheid heb ik de aftermorningpil genomen, dit, 3 dagen na het gebeuren.
    4 dagen na het nemen van deze pil, ben ik nog steeds niet ongesteld, maar zou toch nog voor de zekerheid willen weten ofdat de kans groot is dat ik zwanger ben.

    1 reactie
    Reageren
    Tandor1

    Het is een beetje onduidelijk.
    Wanneer heb je nu seks gehad en wanneer was de laatste dag van je menstruatie?

    De Morning Afterpil nemen na 3 dagen heeft weinig zin. Dat had eerder moeten gebeuren daarmee voorkom je dan een zwangerschap niet.

    Als je seks hebt gehad tijdens de laatste dag van je menstruatie is het niet erg waarschijnlijk dat je zwanger bent. De bloeding na het nemen van de MAP kan nog komen.

    Reageren
Reageer op: ben ik zwanger?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Wanneer zoek je hulp tijdens je zwangerschap?

Lees bij welke klachten je contact opneemt met je verloskundige, huisarts of andere zorgverlener.
Medische hulp

Wat kun je zelf doen tijdens je zwangerschap?

Lees praktische tips over voeding, bewegen en omgaan met veelvoorkomende zwangerschapsklachten.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.