- Ninde13 januari 2013 om 20:58
Ik zit nu al 3 a 4 jaar aan de pil, deze is altijd zelfde samenstelling geweest . Ik werd altd rond de 5 a 7 dagen ongesteld. Ook heel hevig maar zonder menstruatiepijnen.
Nu heb ik voor de laatste keer seks gehad in de eerste week van november, gewoon normaal pil geslikt ( denk ik teminste) ik raakte daarna gewoon ongesteld . Maar maar 2 dagen en best licht. Daarna ben ik in de laatste week van december weer ongesteld geweest , en weer maar 2 dagen.
Ik ben aangekomen, me buik is hard en ronder dan ik me herinneren kan, ook zijn mijn tepels vrij gevoelig, regelmatig krampen in me onderbuik en moet vaker naar het toilet.
Me mieder denkt dat ik gewoon vocht basthoud omdat ik neit goed ongesteld geweest ben , wel vind ze dat ik even naar de HA moet gaan.. Dat ga ik wss ook wel doen maar wou eerst hier even informeren
2 reactiesReagerennachtzuster13 januari 2013 om 23:19Je zou een zwangerschapstestje kunnen halen, maar ik denk dat je niet zwanger bent. Doe wat je moet doen om erachter te komen wat er aan de hand is.
ReagerenEmmeke14 januari 2013 om 08:51Ook ik adviseer om voor de zekerheid even een test te doen. Laat je weten hoe het met je gaat?
Emmeke
Reageren
Specialisme
Zwangerschap
Ben je zwanger, denk je dat je zwanger bent of wil je graag zwanger worden? Een zwangerschap brengt veel veranderingen met zich mee. Van de eerste zwangerschapssymptomen en zwangerschapsklachten tot zwangerschapsdiabetes en zwangerschapsvergiftiging: op deze pagina lees je wat je kunt verwachten en wanneer het verstandig is om medische hulp in te schakelen.
Zwanger ? Wel ongesteld
- Door Ninde
- 13 januari 2013 om 19:58
Beheerd door
Peter (huisarts)- 2 reactiesReageren
Wanneer zoek je hulp tijdens je zwangerschap?
Lees bij welke klachten je contact opneemt met je verloskundige, huisarts of andere zorgverlener.Medische hulp
Wat kun je zelf doen tijdens je zwangerschap?
Lees praktische tips over voeding, bewegen en omgaan met veelvoorkomende zwangerschapsklachten.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties