Hoelang precies zwanger

Online ZorgZus
  • #1

    Hallo,

    Heb een vraagje, ik ben 7 april voor het laatst ongesteld geweest. Terwijl ik normaal altijd op de 5e ongesteld wordt,alleen die ene maand niet nu ben ik vorige week erachter gekomen dat ik zwanger ben! Super leuk nieuws trouwens hihi. Maar mijn vraag ik hoeveel weken ben ik aangezien ik vandaag een clear blue test gedaan heb en die geeft 3+ aan terwijl ik 4 weken en 4 dagen zwanger ben volgens de berekening.

    Reageer
    #2

    De duur van een zwangerschap is gesteld op 40 weken te rekenen vanaf de eerste dag van de laatste menstruatie. Zwanger geraakt ben je ongeveer 14 dagen na de de eerste dag van de laatste menstruatie, als je een regelmatige cyclus had van ca 28 dagen

    Reageer
    #3

    Oke dus dan klopt het wel de 4 weken en 3 dagen ? Inplaats van 3+ op clearblue test

    Reageer
    #4

    Je zult zelf even moeten tellen vanaf de eerste dag van de laatste menstruatie
    En 3+ is dus ook meer dan 3

    Reageer
    #5

    Ja klopt ik heb geteld vanaf de eerste dag van me menstruatie en dan kom ik op 4 weken en 4 dagen uit, maar bij clearblue staat 3+ is 5 tot 6 weken zwanger aangezien ik er ook een een buikje op heb staan.

    Reageer
Reageer op: Hoelang precies zwanger
Selecteer afbeelding
Maximale afbeelding grote is 512kb, toegestande bestandtypes: *.jpg, *.jpeg, .jpe,.gif
Blijf op de hoogte met onze wekelijkse nieuwsbrief