- Sneeuwitje24 mei 2009 om 17:23
hoi,
Ik ben totaal niet met zwanger worden bezig want ik zit nog vollop in mijn studie, maar ik begin me een beetje zorgen te maken.. Een maand geleden had ik zulke zere borsten dat ik nauwelijk de trap op kon lopen. Ze doen nu geen pijn meer, maar zijn nog wel steeds erg groot. Ik dacht dat het aan het feit lag dat ik ongesteld moest worden, wat ik ook werd maar heel licht in verhouding tot normaal. Daarnaast heb ik al last van steken in mijn buik en een grotere eetlust, ik kan wel blijven eten.. En mijn buik is enorm opgezwollen bijna geen een broek zit nog lekker… En moet ik veel en meer plassen, heb ik last van enorme stemmingswisselingen, kan ik me totaal niet concentreren en zit ik liever op de bank met een zak chips of in bed liggen omdat ik moe ben….
Zou het kunnen zijn dat ik zwanger ben?? :S1 reactieReagerenNicole24 mei 2009 om 23:40Heb je een test gedaan? Doe een zwangerschapstest!
Reageren
Specialisme
Zwangerschap
Ben je zwanger, denk je dat je zwanger bent of wil je graag zwanger worden? Een zwangerschap brengt veel veranderingen met zich mee. Van de eerste zwangerschapssymptomen en zwangerschapsklachten tot zwangerschapsdiabetes en zwangerschapsvergiftiging: op deze pagina lees je wat je kunt verwachten en wanneer het verstandig is om medische hulp in te schakelen.
Opgezwollen buik
- Door Sneeuwitje
- 24 mei 2009 om 15:23
Beheerd door
Peter (huisarts)- 1 reactieReageren
Wanneer zoek je hulp tijdens je zwangerschap?
Lees bij welke klachten je contact opneemt met je verloskundige, huisarts of andere zorgverlener.Medische hulp
Wat kun je zelf doen tijdens je zwangerschap?
Lees praktische tips over voeding, bewegen en omgaan met veelvoorkomende zwangerschapsklachten.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties