Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Zwangerschap

Ben je zwanger, denk je dat je zwanger bent of wil je graag zwanger worden? Een zwangerschap brengt veel veranderingen met zich mee. Van de eerste zwangerschapssymptomen en zwangerschapsklachten tot zwangerschapsdiabetes en zwangerschapsvergiftiging: op deze pagina lees je wat je kunt verwachten en wanneer het verstandig is om medische hulp in te schakelen.

Na Bevalling opgezette schaamlippen

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • MG

    Hallo!
    Ik ben 2 dagen geleden bevallen , en had een hele heftige bevalling ik ben uitgescheurd en gehecht en 700ml bloed verloren , na een aantal uren waren mijn schaamlippen opgezet en heel groot schrok er van! Waren even groot als 2 sinaasappelen! Ik verlies nog steeds veel bloed , en Tot nu toe heb ik er nog steeds last van en zijn ze nog steeds opgezet , ik kan hier door niet liggen of zitten , nu moet ik dus heel erg nodig na de wc en voel dat mijn ontlasting door drukt en dat doet heel erg pijn , ik ben dus bang om te gaan poepen en weet dus niet als ik mag poepen en durf het ook niet vanwege de zwelling.. zou ik gewoon na de wc mogen ? En kan dat wel met me zwellingen ? Zwelling zit bij mn schaamlippen en bij mijn bil is het heel erg opgezet ,

    5 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Je zult toch moeten poepen! Probeer niet te drukken en spoel alles schoon met water

    Reageren
    MG

    Hallo , ik denk dat ik toch moet drukken want anders komt het er niet uit 🙁 ik heb een ruggenprik gehad en een 2e dosering , zelfstandig plassen is ook moeilijk moet daarbij ook druk zetten vandaar dat ik heel erg bang ben om nu te gaan poepen want het lijkt alsof me blaas en darmen nog tijd nodig hebben door de ruggenprik
    Maar een beetje druk zetten mag dus ? Want anders komt het er niet uit 🙁

    Reageren
    John (moderator)

    beetje drukken mag wel

    Reageren
    MG

    Hoi! Ik heb het net 3x geprobeerd en het lukt toch echt niet, ik heb tijdens de bevalling ook een ruggenprik genomen en een 2e dosering omdat het was uitgewerkt , dus persen/drukken tijdens het plassen of poepen is heel erg moeilijk voor mij het ontlasting komt er niet uit ook grotendeels door de zwelling want tussen mijn Vagina en anus in zit er een hele grote aambei en zwelling wat maakt dat mijn anus helemaal bijna dicht is en het daarom volgens mij ook niet lukt , heb mijn vk gebeld die zei dat dit er bij hoort en ik laxeermiddel moet gebruiken , maar het probleem is toch echt de zwelling want als die weg is kan het poepen ook wat beter

    Reageren
    John (moderator)

    Ik zou dan toch een klysma nemen. Een colex klysma

    Reageren
Reageer op: Na Bevalling opgezette schaamlippen
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Let op: je vraag en bijlagen zijn openbaar zichtbaar. Controleer daarom of afbeeldingen geen namen, gezichten, patiëntnummers of andere herkenbare persoonsgegevens bevatten. Toch iets persoonlijks gedeeld? Meld het bij de moderators.

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Wanneer zoek je hulp tijdens je zwangerschap?

Lees bij welke klachten je contact opneemt met je verloskundige, huisarts of andere zorgverlener.
Medische hulp

Wat kun je zelf doen tijdens je zwangerschap?

Lees praktische tips over voeding, bewegen en omgaan met veelvoorkomende zwangerschapsklachten.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Let op: je vraag en bijlagen zijn openbaar zichtbaar. Controleer daarom of afbeeldingen geen namen, gezichten, patiëntnummers of andere herkenbare persoonsgegevens bevatten. Toch iets persoonlijks gedeeld? Meld het bij de moderators.

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.