- Anoniem14 december 2019 om 17:15
Ik ben zwanger en ik heb net een pizza van Domino’s gegeten. Een vegetarische, geen dingen die niet mogen. Nu bekroop me de angst, ze zitten het steeds met hetzelfde mes te snijden in stukken. Straks heb ik een bepaalde kruisbesmetting opgelopen.. Van iets wat ik niet mocht hebben. Is mijn angst reĆ«el?
3 reactiesReagerenJohn (moderator)
14 december 2019 om 17:35Dat is een erg overdreven angst
ReagerenAnoniem14 december 2019 om 18:40En hoe zit dat met appels? Hoelang moeten die onder de kraan, ik heb zo’n beetje 5 seconden onder koud stromendĀ water gedaan
ReagerenJohn (moderator)
14 december 2019 om 18:41Joh, dat kan allemaal geen kwaad
Reageren
Specialisme
Zwangerschap
Ben je zwanger, denk je dat je zwanger bent of wil je graag zwanger worden? Een zwangerschap brengt veel veranderingen met zich mee. Van de eerste zwangerschapssymptomen en zwangerschapsklachten tot zwangerschapsdiabetes en zwangerschapsvergiftiging: op deze pagina lees je wat je kunt verwachten en wanneer het verstandig is om medische hulp in te schakelen.
Wanneer zoek je hulp tijdens je zwangerschap?
Lees bij welke klachten je contact opneemt met je verloskundige, huisarts of andere zorgverlener.Medische hulp
Wat kun je zelf doen tijdens je zwangerschap?
Lees praktische tips over voeding, bewegen en omgaan met veelvoorkomende zwangerschapsklachten.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties