Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Zwangerschap

Ben je zwanger, denk je dat je zwanger bent of wil je graag zwanger worden? Een zwangerschap brengt veel veranderingen met zich mee. Van de eerste zwangerschapssymptomen en zwangerschapsklachten tot zwangerschapsdiabetes en zwangerschapsvergiftiging: op deze pagina lees je wat je kunt verwachten en wanneer het verstandig is om medische hulp in te schakelen.

37,5 weken zwanger, veel slapen en vermoeid.

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Panda

    Hallo, ik ben inmiddels al 37,5e week zwanger en ik merk dat ik steeds moeilijker uit bed kom en na kleine inspanningen al uitgeput ben. Ik heb geen fijne zwangerschap gehad. Vanwege een agressieve partner noodgedwongen moeten verhuizen halverwege mijn zwangerschap, daardoor veel reistijd gehad naar mijn werk en nog fulltime tot mijn verlof doorgewerkt. Daarbij kwam nog eens kijken dat ik een hoge kans heb op zwangerschapssuiker en had een negatieve rhesus factor in mijn bloed, waardoor de zwangerschap nu medisch is. Ik ben bang dat ik door alle omstandigheden oververmoeid ben geraakt. Zijn er tips? Moet ik toegeven aan deze extreme moeheid of moet ik mij toch dwingen om met regelmaat te bewegen en dingen blijven ondernemen? Momenteel ben ik grotendeels thuis, ik doe het huishouden en probeer af en toe te wandelen.

     

    1 reactie
    Reageren
    Ano

    Ik zou lekker proberen je rust te pakken! Het kan tenslotte elk moment gaan beginnen… Hoe uitgeruster je aan de bevalling begint, hoe sneller je herstel. En je krijgt straks ook nog eens gebroken nachten.

    Veel succes alvast voor de bevalling.

    Liefs

    Reageren
Reageer op: 37,5 weken zwanger, veel slapen en vermoeid.
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Wanneer zoek je hulp tijdens je zwangerschap?

Lees bij welke klachten je contact opneemt met je verloskundige, huisarts of andere zorgverlener.
Medische hulp

Wat kun je zelf doen tijdens je zwangerschap?

Lees praktische tips over voeding, bewegen en omgaan met veelvoorkomende zwangerschapsklachten.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.