- Anoniem29 november 2018 om 08:00
Hoi, ik ben 28 weken zwanger en van de week besefte ik mij ineens dat ik al die weken nagenoeg geen vis heb gegeten (misschien een keer of 4, waarvan 2 kibbeling en volgens mij telt dat niet). Ik lust het zelf wel maar mijn man niet en daardoor eten we het bijna nooit. Ik heb het direct 1x in de week op het menu gezet. Nou is mijn vraag, ik weet dat het heel goed is om wél vis te eten, maar kan het ook kwaad dat ik het nÃet heb gegeten?
2 reactiesReagerenClaire29 november 2018 om 16:55Nee, tuurlijk kan het geen kwaad. Je zult waarschijnlijk al multivitamine slikken tijdens je zwangerschap die eventuele tekorten aan zullen vullen. Dus eet je gene vis, is dat geen probleem.
ReagerenAnoniem29 november 2018 om 22:33Ik slik Davitamon compleet mama, daar zit geen visolie/omega3 in.
Reageren
Specialisme
Zwangerschap
Ben je zwanger, denk je dat je zwanger bent of wil je graag zwanger worden? Een zwangerschap brengt veel veranderingen met zich mee. Van de eerste zwangerschapssymptomen en zwangerschapsklachten tot zwangerschapsdiabetes en zwangerschapsvergiftiging: op deze pagina lees je wat je kunt verwachten en wanneer het verstandig is om medische hulp in te schakelen.
Wanneer zoek je hulp tijdens je zwangerschap?
Lees bij welke klachten je contact opneemt met je verloskundige, huisarts of andere zorgverlener.Medische hulp
Wat kun je zelf doen tijdens je zwangerschap?
Lees praktische tips over voeding, bewegen en omgaan met veelvoorkomende zwangerschapsklachten.Naar zelfzorg
Specialisaties